Müller-jev DE brivnik

Brivniki/britvice od a do ž...
Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10
Re: Müller-jev DE brivnik

Odgovor Napisal/-a brico » 15 Okt 2016, 18:30

Classic chrome...ročaj je za razliko od glave navidezno in na otip polizdelek...al so meni dali demo... :lol: ...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Müller-jev DE brivnik

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Okt 2016, 18:38

brico napisal/-a:Classic chrome...ročaj je za razliko od glave navidezno in na otip polizdelek...al so meni dali demo... :lol: ...
torej si ze nabavil :)? A to samo zato da dokazes da NISI skrtica a :twisted: ? Ampak po moje res ni tako slaba ideja da obleces rocaj po svoje?
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Müller-jev DE brivnik

Odgovor Napisal/-a olly » 15 Okt 2016, 18:51

brico napisal/-a:Classic chrome...ročaj je za razliko od glave navidezno in na otip polizdelek...al so meni dali demo... :lol: ...
Takle, kot je tale moj črni skrajno levo, le da je kromiran?

Slika

Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34

Re: Müller-jev DE brivnik

Odgovor Napisal/-a G_man » 15 Okt 2016, 19:28

olly napisal/-a:
brico napisal/-a:Classic chrome...ročaj je za razliko od glave navidezno in na otip polizdelek...al so meni dali demo... :lol: ...
Takle, kot je tale moj črni skrajno levo, le da je kromiran?

Slika
Someone fancies an open comb..? :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Müller-jev DE brivnik

Odgovor Napisal/-a olly » 15 Okt 2016, 19:43

Itak. Najpomembnejša stvar, ki sem jo naredil glede britja z DE brivniki je bila ta, da sem se znebil vseh closed combov razen Featherja, ker tega žal ni v open comb izvedbi, ampak glede na to, da brije odlično, mu ta kiks oprostim.

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Müller-jev DE brivnik

Odgovor Napisal/-a brico » 15 Okt 2016, 20:17

miha napisal/-a:
brico napisal/-a:Classic chrome...ročaj je za razliko od glave navidezno in na otip polizdelek...al so meni dali demo... :lol: ...
torej si ze nabavil :)? A to samo zato da dokazes da NISI skrtica a :twisted: ? Ampak po moje res ni tako slaba ideja da obleces rocaj po svoje?

ne vem o čem ti to...kaj ima veze Muller s Fatipom....počasi, počasi preberi temo od začetka... ;) ...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Müller-jev DE brivnik

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Okt 2016, 21:16

brico napisal/-a:
miha napisal/-a:
brico napisal/-a:Classic chrome...ročaj je za razliko od glave navidezno in na otip polizdelek...al so meni dali demo... :lol: ...
torej si ze nabavil :)? A to samo zato da dokazes da NISI skrtica a :twisted: ? Ampak po moje res ni tako slaba ideja da obleces rocaj po svoje?

ne vem o čem ti to...kaj ima veze Muller s Fatipom....počasi, počasi preberi temo od začetka... ;) ...
sem tudi jaz prej tuhtal, ker mi ni bilo jasno,.. po moje sta se narobe razumela glede tvojega opisa finisha na rocki, ter rocke ki si j oje predstalvjal olly?
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Müller-jev DE brivnik

Odgovor Napisal/-a olly » 15 Okt 2016, 21:20

Slika

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Müller-jev DE brivnik

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Okt 2016, 21:23

ce se mprav razumel... brico govori o kromiranem finihu rocke, ki ji manjka tekstura in mu ni jasno ali so mu prodali prototip (predvidevma da ga je sel kupit v Muellerja :D) ...
ti si pa prilimal sliko (na levi) Fatipa, ki ima crn krom finish in ima teksturiran rocaj... tudi jaz cisto ne vem kaj si hotel povedati (je mogoce ime finisha na tvojem Fatipu "classic chrome"?)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Müller-jev DE brivnik

Odgovor Napisal/-a brico » 15 Okt 2016, 21:36

eko @miha@, samo za tebe...da bo bolj jasno...torej, ročaj Fatipa ne glede na dizajn je za moj okus, otip, oko, polizdelek...za razliko od glave...kapiš?

Slika
...is a good man without a good knife really a good man ?

Odgovori