Simpsons Duke 3 Best

Vse o čopičih...
Bajkman
Simpsons Duke 3 Best

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 26 Sep 2014, 12:36

Za Simpsons Duke 3 Best, kot najbolje prodajani Simpson čopič najbolj cenjenega izdelovalca čopičev, sem dopoldan posnel tudi video za primerjavo hrbtenic. Naložim ga na youtube. Za enkrat lahko potrdim, da je hrbtenica izjemna, glede na to da je to pač jazbec. V posnetku boste videli, da je Omega Pro 49 edina, ki ga na tem področju poje. S tem da ima Omega širši in daljši vozel, pa še to verjetno samo pod pogojem, da so dlake popolnoma osušene.

LP
Zadnjič spremenil Bajkman, dne 19 Nov 2014, 09:54, skupaj popravljeno 1 krat.

Bajkman

Re: Simpsons Duke 3 Best

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 26 Sep 2014, 15:03

V posnetku je bil čopič še neuporabljen:
http://www.youtube.com/watch?v=wo2Ptp5iklg

Še pena z MWF in trdo vodo:
Slika
Slika

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Simpsons Duke 3 Best

Odgovor Napisal/-a miha » 26 Sep 2014, 17:36

super video... bravo .. spet me ima da bi nabavil :D ...
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Simpsons Duke 3 Best

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 26 Sep 2014, 17:42

To je najbolj standarden čopič najboljše, najresnejše firme za jazbečje čopiče. Enostavno je to garancija, da je dober.

AMPAK:
Čopič gre že danes k doktor Simonu na test, da da kako informacijo več. Morda pride tudi do tebe še pred poteko popusta. Ne prehitevaj. ;) :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Simpsons Duke 3 Best

Odgovor Napisal/-a miha » 26 Sep 2014, 18:00

Bom videl, upam da bo za cajta, bom pa drugace lih tako moral preziveti :D.

Ps. >2k post
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Simpsons Duke 3 Best

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 27 Sep 2014, 15:07

Poleg pogovora s Simonom je tudi tole razlog, zakaj sem se odločil ravno za Duke 3.
Marco napisal/-a:The Duke 3 Best. I wholeheartedly love this brush: soft tips with a nice scrubby feeling, great backbone, dense knot and a large, comfortable handle. It eats any kind of shaving soap, from soft "Italian style" soaps to hard triple milled soaps and is excellent either bowl lathering and face lathering. It is a terrific all around brush. If I should have only one shaving brush, the Duke 3 Best would be it.
Poleg pogovora s Simonom je tudi tole razlog, zakaj sem se odločil ravno za Duke 3. Bil sem v dilemi s Colonel X2L. Slednja ima malenkost "manjšo" hrbtenico, nekaj manj gost vozel, a po specifikacija tudi samo malenkost "slabša", če se temu lahko tako reče. Vendar pa veliko cenejša.

Colonel X2L best je skoraj gotovo Simpsons-ov najboljši čopič po vprašanju razmerja kvaliteta/cena.

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Simpsons Duke 3 Best

Odgovor Napisal/-a simon » 30 Sep 2014, 19:43

Slika
Ja kot je razvidno na levi strani je to moj prvi Simpson.Tukaj se moram zahvaliti članom foruma Chromu ,ki mi je posodil Duke 2 best in pa Bajkmanu za Duke 3 best.Itak imam na zalogi zelo veliko kvalitetnih čopičev ,nekaj zelo kvalitetnih pa sem imel za kratek čas na testiranju.Duka ne morem primerjati z nobenim ,ker deluje na svoj način.Mislim pa, da ponuja največ med ceno in kvaliteto,vsi trije čopiči so namreč identični.Ostali proizvajalci me nekako spominjajo na film Forrest Gump in Bonboniero kjer nikoli ne veš kaj boš dobil?
Rad bi še poudaril,da je Duke 2 veliko bolj natančen pri nanašanju mila!

Bajkman

Re: Simpsons Duke 3 Best

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 30 Sep 2014, 20:11

simon napisal/-a:Slika
Rad bi še poudaril,da je Duke 2 veliko bolj natančen pri nanašanju mila!
Seveda, zaradi manjšega vozla in morda celo krajšega.

Pa hvala za prispevek.. :) mi je všeč. ;)

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Simpsons Duke 3 Best

Odgovor Napisal/-a chrom » 30 Sep 2014, 21:20

simon napisal/-a: Rad bi še poudaril,da je Duke 2 veliko bolj natančen pri nanašanju mila!
Ja, Duke 2 je za snajperiste, 3 pa za malarje. :D :D :D

Bajkman

Re: Simpsons Duke 3 Best

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 30 Sep 2014, 21:25

Meni pa že D3 deluje nekoliko majhen, a ne pravim da premajhen. Ima 23 mm vozel, D2 pa, po zapisih sodeč, 21mm.

Odgovori