Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Vse o čopičih...
Bajkman
Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 23 Sep 2014, 12:17

Včeraj sem se odločil, da se klin zbija s klinom, vzel Omego 10275 in naredil Stirling peno na obrazu. Delal sem dokaj agresivne poteze in seveda se je pojavila iritacija. Ampak ni bila izrazita.

Vse skupaj je uganka, katere ne razumem. Včasih sem vam nevoščljiv in se vprašam, zakaj se to pojavlja ravno pri meni. :D

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a Primorec » 23 Sep 2014, 13:14

A mi lahko kdo zrihta brinell? Ker slišim tukaj po forumu že preveč dobrih stvari, pa me malo firbec spet matra..Lahko tudi kot menjava za žiletke...

Bajkman

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 23 Sep 2014, 13:21

Bi rdečega ali zelenega? Sam ti ga ta trenutek ne morem zrihtati, a lahko poizkusim ob prvem obisku Hrvaške. Je res dober in pohvala ni naključna.

Me pa preseneča, da Hrvatje nad njo niso toliko navdušeni. Morda podzavestno ne verjamejo v lastne proizvode? Upam, da @Slice pove, kje je težava. :D

Uporabniški avatar
Slice
Prispevkov:170
Pridružen:26 Sep 2013, 11:03
Kraj:Zagreb, Hrvaška

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a Slice » 23 Sep 2014, 13:37

Bajkman napisal/-a:Upam, da @Slice pove, kje je težava. :D
Probao sam i Classic (rdeča) i Sensitive (zelena). Koliko me sjećanje služi, rdeča mi je imala bolji miris. Mislim da sam od zelene brzo odustao jer mi nije odgovarao miris, premda su performanse zadovoljavajuće. Ipak, kad vam je u rotaciji krema od Speicka s tako dobrim mirisom, onda je malo teže upotrebljavati Brinell. Možda bih se mogao odvažiti i ponovno probati rdeču... :D

Bajkman

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 23 Sep 2014, 13:41

Stvarno je nebičajno, da mi Brinell volimo a vi pričate kao da je to neka prosječna krema. Eksplicitno sam pitao @babarog-a, ali kaže da mi Brinell nije... Sa druge strane voli Proraso, a sigurno je Brinell bolji.

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a simon » 23 Sep 2014, 13:43

Zelenega ti lahko pošljem, ker jih imam nekaj na zalogi.Rabim samo tvoj naslov.

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a Primorec » 23 Sep 2014, 13:50

Bom pogledal malo začetno temo, kjer sta bila opisana rdeči in zeleni, da vidim kateri bo bolj ustrezal.. Kateri Brinell je boljši za trdo brado? Ker sem v preteklosti probal palmolive sensitive, pa mi ni bil glih nevemkaj, vonja pa sem se dobesedno naveličal po par britjih..Bom moral le pogledat sestavine..
Aja pa sorry za offtopic..

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a akaj » 23 Sep 2014, 14:38

Bajkman mogoce premocno in predolgo drsas s copicem po obrazu?
Jaz niti v posodi in se mani na obrazu tlacim copic tako da bi se dlake vstran dale, skorai polozne na povrsino, kot vidim vcasih na kaksnem videu. Mislim da je to OK samo pri nalaganju pa se tam..... V obeh primerih sem videl da dobim bolse rezultate ce se copic prakticno le malo vec kot dotika povrsine. Mininalni pritisk.
Mogoce z vroco vodo kozo nrdis bol obcutljivo in ranljivo in potem prevec drgnes s copicem(kot si tudi napisal nazadnje, da si delal agresivne poteze-ceprav jaz jih nebi na tvojem mestu ce bi vedel da mi copici na obrazu ze tako al tako ne denejo dobro). Jaz bi na tvojem mestu probal namakanje obraza z mlacno vodo ali celo mrzlo in z dosti manj pritiska copica v obraz.
Samo ena ideja. Verjamem, da si ze marsikaj sprobal, tako da zna bit da pisem brezveze. :D

Bajkman

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 23 Sep 2014, 14:44

Hvala za predlog. Seveda sem že marsikaj poizkusil, a bom tudi tvoj predlog upošteval. Poizkusil sem s Slivertipom, poizkusil sem z manjšim pritiskom in brez kroženja, pač pa samo levo-desno. Ampak iritacija ostaja.

Če pa naredim v posodi in potem s čopičem samo "prebarvam", je pa v redu. Posoda mi ne dela težav, mešanje v njej mi ne vzame dodatnega časa, tako da nisem spet toliko prikrajšan. Ampak firbec pa me vsake toliko premami. :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a miha » 23 Sep 2014, 18:20

Mogoce se dodazna ideja da lrobaj namesto kroznih samo sem pa tja, linearno vleci
britev.si ruleeees :)

Odgovori