Ko rabiš hitrost...

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
iii
Prispevkov:159
Pridružen:15 Jan 2014, 13:25
Kraj:Bil .... nekje v Savinjski dolini...
Kontakt:
Ko rabiš hitrost...

Odgovor Napisal/-a iii » 25 Feb 2015, 16:50

Mislim da to vprašanje še ni bilo zastavljeno...torej...
Večkrat berem da date milo namakati v vročo vodo, pa potem se super peni in oh in sploh....
Ampak kaj naredite ko se morate hitro pobriti in nimate časa za namakanje (in predajanje užitkom)?

Je za kakšno milo dovolj nekaj sekund vroče vode? Uporabite takrat gel (katerega)? Ali uporabite kar (vem :oops: ) peno iz pločevinke?
Nekje v Savinjski dolini...

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Ko rabiš hitrost...

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Feb 2015, 16:56

ce se res mudi uporabim kremo, drugace pa sam mila prav dolgo ne namakam, pomnavadi ga pred tusiranjem samo zmocim, kdaj se tega ne.
Ce s emudi raje vzamem sinteticni copic, ki ne rabi dosti namakanja :).
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: Ko rabiš hitrost...

Odgovor Napisal/-a Omega » 25 Feb 2015, 17:50

jaz mila sploh nikoli ne namočim, ker se mi drugače uničijo (lanolin). Ko se mi mudi pa uporabim kakšno kremo (Tabac) in sintetični čopič. za dva prehoda sem konec v manj kot 10 minutah, pa še čopič je suh po uporabi :)
Up spirits!

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Ko rabiš hitrost...

Odgovor Napisal/-a simon » 25 Feb 2015, 18:03

Ko je panika se mi trenutno najbolj obnese:
-Strop Shoppe
-Plisson umetna vlakna
-GEM bulet
Ravno ta teden sem uporabil še eno zadevo,ampak o tem drugič.So trenutki,ko ni časa za klasiko in takrat so pomembne minute! :roll:

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Ko rabiš hitrost...

Odgovor Napisal/-a brico » 26 Feb 2015, 22:10

pri meni je panika ko moram v morje, z masko, s tri dni starimi brki, brado, vzamem kartušnik, malo vode, in zk zk zk ...smo že na dva metra...juhuu
...is a good man without a good knife really a good man ?

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Ko rabiš hitrost...

Odgovor Napisal/-a Puskin » 26 Feb 2015, 22:41

Brico...meni maska bolje tesni s stri dni starimi brki...tega nikoli ne bom razumel! :D
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Ko rabiš hitrost...

Odgovor Napisal/-a miha » 26 Feb 2015, 22:49

:D :D ... to tudi meni ni jasno,.. kolega ko smo se predcca 17 let potapljali, vedno pozimi (po moznostise ponoci: :D) , v 5oC morje, je imel vedno mocne brke (skoraj tako kot Stanovnik)pa mu maska ni spuscala, po moznosti je meni puscala).. :D :D .. pa razumi fiziko
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Ko rabiš hitrost...

Odgovor Napisal/-a brico » 26 Feb 2015, 23:41

Puskin napisal/-a:Brico...meni maska bolje tesni s stri dni starimi brki...tega nikoli ne bom razumel! :D
pol si ta prav Bedanc... :lol: ...lih tri dni (dva) je najhujše za zamakanje...srečnež..
Zadnjič spremenil brico, dne 27 Feb 2015, 09:44, skupaj popravljeno 1 krat.
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Ko rabiš hitrost...

Odgovor Napisal/-a brico » 26 Feb 2015, 23:46

miha napisal/-a::D :D ... to tudi meni ni jasno,.. kolega ko smo se predcca 17 let potapljali, vedno pozimi (po moznostise ponoci: :D) , v 5oC morje, je imel vedno mocne brke (skoraj tako kot Stanovnik)pa mu maska ni spuscala, po moznosti je meni puscala).. :D :D .. pa razumi fiziko
ta pravi brki, dolgi, niso problem...frišno, par dni je najhuje....
...is a good man without a good knife really a good man ?

ojsteršek
Prispevkov:9
Pridružen:21 Nov 2014, 21:41

Re: Ko rabiš hitrost...

Odgovor Napisal/-a ojsteršek » 28 Feb 2015, 22:11

Musgo Real in Molinardov Rasoline (bolj eksota), delata res špica, ampak tuba hitro mine. Verjetno je še kaka podobna stvar; zmočiš, napacaš, obriješ, brez uporabe čopiča. Običajno poskušam vsaj pol tube prihraniti za počitniško ali kako potovalno nujo, ampak mi ne uspe vedno; Molinard v osnovi dela parfume, ne mil, tako da ima res dober vonj, pa tudi možnost, da se včasih spodobno obriješ prej kot v minuti, je kar vabljiva... Precej hvalijo Nancy Boy, ampak ga še nisem preizkusil.

Odgovori