Najljubši vonj

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47
Najljubši vonj

Odgovor Napisal/-a chrom » 02 Feb 2015, 08:23

Torej, vonj je nedvomno povezan, tesno, z britjem. Tako pri milih, kot pri Vodicah za po britju in pri parfumih.

No, tule bi lahko pisali o slednjih.

Kateri parfumi so vam najljubši?

Sam sem v zadnjem času skoraj popolnoma opustil rabo dizajnerskih parfumov, ker mi enostavno dišijo preveč umetno. Tako sem ravno zadnjič iz omare pometal se zadnje te parfume, ker jih za kako leto nisem vzel v roke. Šli so Armani Code, Angel Terry Mugler, Versace Le Malle in D&G. Ostale sem zmetal že prej.

Sedaj sem velik ljubitelj Loccitane parfumov, najbolj mi je všeč Vetiver. Poleg teh imam še TOBS Sandalwood, in pa meni najljubši, Alt Innsbruck. Ravnokar prejel še eno flasko ALTa z pumpico od Tvb shavinga in moram reči, da je ta kombinacija fenomenalna! Nobel, da o nebeskem vonju sploh ne govorim.

Privoščite si Alt Innsbruck, ne bo vam žal.
Zadnjič spremenil chrom, dne 02 Feb 2015, 09:35, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: Najljubši vonj

Odgovor Napisal/-a Omega » 02 Feb 2015, 08:40

Baje je alt Innsbruck zelo podoben tobacco aftershavu iz mullerja. Od parfumov in kolonjskih mi je pa zelo vsec Cuba gold, Ima tak rahlo sladek vonj po cigarah in nekih rožah..
Up spirits!

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Najljubši vonj

Odgovor Napisal/-a chrom » 02 Feb 2015, 08:45

Omega napisal/-a:Baje je alt Innsbruck zelo podoben tobacco aftershavu iz mullerja. Od parfumov in kolonjskih mi je pa zelo vsec Cuba gold, Ima tak rahlo sladek vonj po cigarah in nekih rožah..
Ni ravno podoben Tabacco AS. Oba imata sicer vonj tobaka, a sta svetlobna leta narazen. To je kot bi primerjal malizia uomo z Guerlain vetiver.

Cuba pa so solidni vonji za to ceno, ja.

Bajkman

Re: Najljubši vonj

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 02 Feb 2015, 10:05

Nisem udarjen na vonjave. Posledično se ve, da bo moj izbor preprost. Pri TVBshaving sem imel priložnost večino povonjati in najboljši mi je bil vonj Arlington kolonjske/AŠ.
Pa ker ima večina rada naravne vonjave, meni ne prevladuje sivka, pač pa vonj po boru. Ampak ne Pino Silvestre. :D

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Najljubši vonj

Odgovor Napisal/-a chrom » 02 Feb 2015, 10:37

Bajkman napisal/-a:Nisem udarjen na vonjave. Posledično se ve, da bo moj izbor preprost. Pri TVBshaving sem imel priložnost večino povonjati in najboljši mi je bil vonj Arlington kolonjske/AŠ.
Pa ker ima večina rada naravne vonjave, meni ne prevladuje sivka, pač pa vonj po boru. Ampak ne Pino Silvestre. :D
Pino Silvestre je pa ja legenda!

Drugače pa je zame najboljši vonj bora Kramperts Frostbite AS. Pa tale LPL AS tudi podobno diši iz flaške.

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Najljubši vonj

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 02 Feb 2015, 12:54

Parfumov nisem in ne uporabljam.

Od AS so mi pa bolj všeč bolj "vanilijasti, sladkasti" vonji kot pa po kakšnih citrusih, borovcih itd. Zato mi je tudi Cella precej všeč.
Tale AS mi je recimo ful dober po vonju:
Slika

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Najljubši vonj

Odgovor Napisal/-a Puskin » 02 Feb 2015, 16:49

Najbolj mi je všeč vonj po pečenem T-bone steaku!
Pol sledi vonj po p...ki!
Pa dolgo dolgo nič....in šele nato kakšen moški parfum ala Wood, Armani Code, Davidoff Cool Water (Coral Reef/Night Dive) :D
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Najljubši vonj

Odgovor Napisal/-a olly » 02 Feb 2015, 17:12

Ne uporabljam parfumov, zelo redko deodorante, pa še to najrajši vidim, če je čim manj opazen. Aftershave le tu in tam, najljubši mi je še vedno L'Occitane Cade, čeprav je v redu tudi Baux. Klišejsko, vem, pa vseeno.

Veliko rajši imam aromaterapijo, tu pa prevladujejo topli lesni vonji, kot so palo santo (ta je daleč nad vsemi), sandalovina, cedra, bor, zelo všečni sta sivka in geranija, bergamotka, mira, kardamom, cimet.

Uporabniški avatar
Luka
Prispevkov:81
Pridružen:01 Sep 2014, 21:51

Re: Najljubši vonj

Odgovor Napisal/-a Luka » 02 Feb 2015, 22:43

Sam ne uporabljam parfumon ali kolonskih vodic. Mi je pa najljubsi vonj definitivno Tabac. Vsakic, ko grem mimo kopalniske police me popade nuja, da ga povoham. :D Vsec so mi pa tudi kaksni gozdni vonji, zato me zelo srbijo prsti po North aftershavu od Captain's Choice.
✞ Memento Mori ✞

Odgovori