Captain's Choice Bay Rum Artisan Shaving Soap

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
Uporabniški avatar
Luka
Prispevkov:81
Pridružen:01 Sep 2014, 21:51
Captain's Choice Bay Rum Artisan Shaving Soap

Odgovor Napisal/-a Luka » 19 Jan 2015, 19:30

Končno sem se spravil nazaj na forum. :) Pa da začnem s tistim, kar sem že lansko leto obljubil in se nisem spravil narediti. Captain's Choice Bay Rum Artisan Shaving Soap. Če začnem pri embalaži. Pride v elegantni 150 ml črni posodici, ki je iz plastike. Pod pokrovom je še dodaten prozoren plastičen kos, ki se ga položi na milo. Cela embalaža je zelo kompaktna in se jo brez problema vzame na pot. Nato pa pride vonj. Moram reči, da ko sem ga dobil, sem ga takoj odprt in povohal ta znameniti svež vonj Bay Ruma, ki naj bi bil identičen njihovem aftershavu...ter bil rahlo razočaran. :? Ni bil tisto WOW! ampak povprečno prijeten. Moram pa reči, da mi je čedalje bolj ušeč, saj se ga nekako navadiš ko ga uporabljaš. Sestavine so vidne na spodnji sliki. Zdaj pa na performance! Ker Bay Rum ni ne krema in ne trdo milo ampak ravno nekaj vmes, se ga neverjetno lahko nalaga. Speni se z lahkoto in naredi gosto, gladko, fenomenalno peno, ki pusti zelo prijeten občutek negovanja na koži, vendar je le ta rahlo izsušena po britju. Najboljši rezultat sem dobil z mojim Muhle sintetičnim čopičom in sicer tako, da sem iz pod pipe šel direktno na milo in začel nalagat. Samo britje je prijetno, razor skoraj leti po obrazu, kot sem pa že omenil, kožo pusti rahlo izsušeno. Sklep: Je eno bolših mil, ki jih imam (pa ne da jih je veliko :D ), vonj čedalje boljši, pena fenomenalna, britje prijetno.
Slika
Slika
Kaj več pa lahko pove še Omega, saj sem ga tudi njemu posodil že parkrat.
✞ Memento Mori ✞

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: Captain's Choice Bay Rum Artisan Shaving Soap

Odgovor Napisal/-a Omega » 19 Jan 2015, 19:42

hahah, kaj, se bova zdaj klicala po celem forumu? :lol:
ja, ker še nisem probal Celle si to predstavljam kot tisto klasično italijansko mehko milo, vonj pa je čedalje boljši. preden sem dobil to milo za probat si nisem niti predstavljal kako "bay rum" diši, a pričakovanja sem imel zelo visoka.
Na začetku mi vonj ni bil pogodu niti pod razno, obril sem se, pena je bila v redu, ampak vonj mi res ni bil dober. po tistem sem mu še nekajkrat dal priložnost, zdaj se pa trudim prepričat Luko da mi ga proda ali pa menja :D
Zdaj pa samo šparat in iskat kje se da nabavit cel captain's choice paket :twisted:
Up spirits!

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Captain's Choice Bay Rum Artisan Shaving Soap

Odgovor Napisal/-a chrom » 19 Jan 2015, 21:12

Omega napisal/-a: Zdaj pa samo šparat in iskat kje se da nabavit cel captain's choice paket :twisted:
Tole: :D :D :D

Slika

Drugače se pa strinjam, solidno milo za zelo solidno ceno. Jaz sicer poredko posegam po RR milih, ker so mi enostavno nekatera druga boljša...

Mimogrede, moje je drugačno pakiranje.... :?: :?: :?:

Uporabniški avatar
Luka
Prispevkov:81
Pridružen:01 Sep 2014, 21:51

Re: Captain's Choice Bay Rum Artisan Shaving Soap

Odgovor Napisal/-a Luka » 19 Jan 2015, 21:22

Mimogrede, moje je drugačno pakiranje.... :?: :?: :?:
Mogoče druga formulacija? Me pa zelo mika North aftershave že nekaj časa in ga iščem in nikjer v EU ga ni :evil: . Kakšen je? Bi se kdaj lahko zmenila za sample?
✞ Memento Mori ✞

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Captain's Choice Bay Rum Artisan Shaving Soap

Odgovor Napisal/-a chrom » 19 Jan 2015, 21:27

Luka napisal/-a:
Mimogrede, moje je drugačno pakiranje.... :?: :?: :?:
Mogoče druga formulacija? Me pa zelo mika North aftershave že nekaj časa in ga iščem in nikjer v EU ga ni :evil: . Kakšen je? Bi se kdaj lahko zmenila za sample?
To je najbolje naročiti iz Kanade, Italian barber, ker Kanadčani za razliko od Američanov lahko pošiljajo alkohol...

Meni ni vonj nič posebnega, kot bi vonjal Borov storž oziroma smolo. V tej neki temi mi neprimerno bolj diši Kramperts Frostbite. Pa tudi občutek je boljši na koži....

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Captain's Choice Bay Rum Artisan Shaving Soap

Odgovor Napisal/-a chrom » 19 Jan 2015, 21:51

Drugače pa je bay rum itak najbolj značilen AS, ki ga mora vsak probati. Sam ga obožujem, imam nekih 10-15 različnih, ni pa nekega jasnega konsenza kakšen vonj bi moral imeti pravi bay rum. Še najbližje je menda Dominica bay rum.

Bi pa vsakemu, ki ga bay rum zanima, priporočil Barcley Crocker sampler, če se prav spomnim niti poštnina ni bila tako draga, sem pa res da jaz to naročil in dobil pred leti.

http://barclaycrocker.com/merchant.mvc? ... =SampleBay

http://barclaycrocker.com/merchant.mvc? ... Code=BCTRY

Odgovori