Dr. SELBY

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07
Dr. SELBY

Odgovor Napisal/-a denis » 24 Nov 2014, 20:03

Na septembrski nagradni igri sem zadel kremo Dr. SELBY Mentolada in sem se sele v soboto prvic obril z njo.
Krema sprejme ogromno vode. Ko sem delal peno sem mislil, da sem jo dal ze prevec, pa sem med britjem ugotovil, da sem jo verjetno dal se premalo. Torej imel sem kar precej dela z delanjem pene, milo obicajno nalozim na copic, dvakrat dodam malo vode in to je to. Tukaj pa kar ni in ni ratalo. Mogoce tudi zato ni bila dovolj spolzka pena. Sem moral tudi po dolgem casu uporabiti alum po britju.
Zaenkrat mi ni prevec vsec, moram jo pa se parkrat preizkusiti in se potruditi, da bom lahko podal bolj tocno oceno.

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: Dr. SELBY

Odgovor Napisal/-a Omega » 24 Nov 2014, 20:29

Hvala, najbrž bo najbolje da narediš test lather enkrat, da vidiš kako se obnaša in koliko vode sprejme. kakšen je pa kaj vonj?
Up spirits!

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Dr. SELBY

Odgovor Napisal/-a denis » 25 Nov 2014, 20:59

Danes sem se drugic bril z enakim setupom kot prejsnjic. Rezultati podobni. Tokrat sem dal vec vode in se se bolj potrudil pri izdelavi pene. Res je tezavna krema, ali pa samo meni ne gre. Ni bilo spolzkosti, niti zascite koze. Tokrat celo nisem sel vsepovsod ATG, ker so se dlake tako zatikale.
Vonj je pa nezno osvezilen, po mentolu, ravno prav mocan, meni je vsec.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Dr. SELBY

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Nov 2014, 21:22

moje izkusnje (ne z dr. Shelby ampak drugimi mili, mogoce celo kaksno kremo) da ce ne sciti dobro ni vazno kaksno peno naredis, oz po drugi strani ce je dobro milo bo tudi s slabo peno dobro delalo (ce le ne bo res suho)... to sploh vidim pri britvi, kjer se hitro pozna ce ni dobro podmazano (ali pa mogoce pri kaksnem agresivnem DE brivniku) .. sicer vedno veckrat probam in probam izboljsati, ampak zakljucek je ponavadi tak oz zelo blizu tistega ki je bil pri prvem britju..
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Dr. SELBY

Odgovor Napisal/-a simon » 25 Nov 2014, 22:03

Danes sem imel namen testirati Dr.Selby pa sem se kjub temu na koncu odločil za Lavando.Naslednjič je na vrsti Dr.Selby. ;)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Dr. SELBY

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Nov 2014, 22:05

:D :D ... tako se meni dogaja ko onamesto kaksne "slabe zajfe" izberem kaksno ki mi je kul :D ...
britev.si ruleeees :)

Odgovori