Le Père Lucien

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
Bajkman
Le Père Lucien

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 22 Sep 2014, 18:24

Danes sem poizkusil tudi ti milo, sicer spet sqamo na roki. En test še ne pomeni nič, ampak po drugi strani sem poklical @simon-a, če je tudi on poizkusil. Zelo sva se strinjala, da je milo ekstremno spolzko. On pravi, da je zelo podobno Martin de Candere. ko obrišem del kože, kjer je bilo milo, ostane sled, kot bi bila naoljena. Rekel bi, da je milo pisano na kožo "britvašem".

Sam sem ugotovil, da je izgradnja pene še enostavnejša kot pri HTGAM. Namreč, ko sem z nabiranja prešel na mešanje, je bilo že vse narejeno. Za tem sem dodal samo še vodo, da ne bi pena bila suha. Pena je tudi zelo obilna, bolj kot Stirling, a samo malenkost manj kremna.

Stirling in Le Père Lucien sta do sedaj najbolj odstopala.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Le Père Lucien

Odgovor Napisal/-a miha » 22 Sep 2014, 18:49

za Le Père Lucien sicer nimam pojma, ampak MDC milo pa za britvase ni, oz zame in za briev ni, mi ne pase in se mi zdi da ne sciti tako kot bi moralo,. ce pristejem temu se ceno pa je verjetno najboljse da sem tiho ... raznim drugim dobrim milom po mojem trenutnem mnenju MDC ne pride blizu (ce je kot stirling pa verjamem da je spolzko ;) )
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Le Père Lucien

Odgovor Napisal/-a simon » 22 Sep 2014, 19:04

Ja kot sem Bajkmanu omenil,za ta mila je značilno -ali jih ljubiš ali pa sovražiš-vmesne poti ni in to je razvidno na vseh večjih forumih.Le Père Lucien je veliko cenejši in bolj dosegljiv,zato bi lahko rekel ,kdor reskira morda profitira.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Le Père Lucien

Odgovor Napisal/-a miha » 22 Sep 2014, 20:18

..prej sem pozaibl omeniti da mi je milo poslal enkrat simon, bravo on 8-) !!!
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Le Père Lucien

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 22 Sep 2014, 22:35

Martin de Candere še nisem poizkusil, zato niti ne vem, kako dejansko deluje. A tale Le Pere Lucien ima vsem kar si jaz predstavljam, da mora imeti za britvaše. Stabilnosti pene žal ne morem potrditi, saj nisem testiral.
@miha, ob naslednji priložnosti ga lahko testiraš: Prosim te samo, da ne varčuješ, ampak res močno naložiš na čopič z močno hrbtenico. Naj ne bo sintetični. :D

LP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Le Père Lucien

Odgovor Napisal/-a miha » 22 Sep 2014, 23:04

Zmenjeno :)...
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Slice
Prispevkov:170
Pridružen:26 Sep 2013, 11:03
Kraj:Zagreb, Hrvaška

Re: Le Père Lucien

Odgovor Napisal/-a Slice » 23 Sep 2014, 13:24

Dobar mi je LPL, ali me je znao malo iritirati. Mislim da je to zbog eteričnog ulja lavande... Kod nekih me proizvoda lavanda ne smeta, ali kod nekih sam primijetio peckanje. Od LPL-a je vrlo lako dobiti kvalitetnu i postojanu te klizavu pjenu.

Odgovori