Moja najljubša mila

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59
Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a olly » 15 Dec 2014, 16:34

:shock: :lol:

Bajkman

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 15 Dec 2014, 16:56

Jurbanowski napisal/-a:Bajkman, jaz samo upam, da se se tistim Brutal Grand nisi in ne boš bril, ker je tisto krema za po britju :D
Dobro da si rekel, možno bi bilo. :D Predzadnjič sem se bril s Kanion Classic in krema je na Simpsonu eksplodirala. Medtem ko tista "Fresh" ni bila toliko obilna. ;)

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Primorec » 18 Dec 2014, 21:07

@bajkman: če še nisi probal tabac, ga le daj, zame je to top milo, ne peče nič..Ne vem če si tudi probal speick milo, ampak meni je tudi to izredno dobro milo. Obe omenjeni mili sta pred cello po mojem prepričanju..sicer pa ymmv..

Bajkman

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Dec 2014, 14:30

Hvala za nasvet. Ne enega ne drugega še nisem probal, zato ob prvi priložnosti. Treba je dopuščati možnost, da obstaja še kaj boljšega.
Težko si predstavljam, da bi lahko sploh bilo še kaj boljšega, kot Stirling, a lepo je upati. :D

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 19 Dec 2014, 18:16

Tudi sam še nisem sprobal Tabac milo..nekako zaradi tega, ker me odbija že samo ime (predvidevam da ima milo vonj po tobaku, sam pa ne maram vonja po cigaretah)..
Ampak me ma da bi ga kupil..
Kakšen je pa kej post-shave koža po britju z njim? Je kdo že primerjal Cello vs Tabac?

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a olly » 19 Dec 2014, 18:46

bizzy1 napisal/-a:predvidevam da ima milo vonj po tobaku, sam pa ne maram vonja po cigaretah..
Tudi jaz sem to mislil, ker ime zavaja in ker ne prenesem cigaret in smradu, ki ga oddajajo.

Milo ima en tak poseben, topel vonj, ki ga mi, nepoznavalci, ne znamo in ne moremo definirat, toda poznavalci ga opisujejo takole:

“A sophisticated composition fragranced with peppery-spicy notes and elegantly rounded off by exotic woods, musk, ambergris and a floral complex.”
bizzy1 napisal/-a:Kakšen je pa kej post-shave koža po britju z njim? Je kdo že primerjal Cello vs Tabac?
Post-shave občutek je fenomenalen, milo je resnično odlično in Cella se z njim, kar se mene tiče, ne more primerjat v ničemer. Pa da ne bo pomote, Cella je meni prav tako odlična!

Edino, kar je pri Tabacu manj odlično, je cena.

Bajkman

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Dec 2014, 18:51

Obstaja celo glasovanje. Tabac vs Cella 94:82.

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a olly » 19 Dec 2014, 19:03

Nisem niti vedel.

Evo, vsaj nekaj ljudi se strinja z mano :)

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Omega » 19 Dec 2014, 19:04

tako bom rekel. Tabac ima vonj po tobaku. Ne cigaretih ampak tobaku kot rastlini, opisan pa je že zgoraj :) samo za razjasnitev imena :D
Up spirits!

Bajkman

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Dec 2014, 19:16

Veliko milom in kremam sem dal priložnost, a primarno ostajam na Celli. :D

Res pa bi si ta dva "Nemca" zaslužila vsaj test. Celotnega Tabaca ne bom kupoval, Če pa dobim kje refill, se odločim.

Odgovori