Moja najljubša mila

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17
Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 08 Jan 2015, 21:36

+1

Bajkman

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 10 Jan 2015, 15:16

Sem danes vseeno šel v primerjavo PPF in HTGAM. Sicer ne med britjem, saj sem peno delal samo na roki. Obe mili sta veganski, celo nekako izpod iste žvarovne :D , in tudi na tem forumu je prišlo do suma, da je isto s. drugo p.
Ampak direktna primerjava pravi drugače. Morda ne bi spet razčlenjeval, ampak PPF je vseeno boljši. Ni tako suha pena, je lepa, svetleča, tudi spolzka. O obstojnosti ne morem govoriti.
Ker sta obe mili veganski, sem šel še Po Le Pere Lucien, kateri pa je boljši od obeh in tudi veliko lepše diši. Ni osladen, je pa osvežilen.

Če bi moral izbrati vegansko milo, bi bilo LPL. Pod vprašajem je edino obstojnost. Tudi to bom še definiral, a sedaj imam že prevelik spekter mil in ker se preveč poglobim v eno, izgubim pregled nad celoto.

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Primorec » 16 Jan 2015, 07:32

HTGAM je meni boljši..Prektično poleg ogallala edini mili od amerov z katerimi se lahko brijem...Strop shoppe in PPF sem probal vsako po 3x in no go..
Američan se itak brije z nosom..
@bajkman: če ti je htgam bayrum odveč bi menjal?

Timotej
Prispevkov:227
Pridružen:11 Okt 2014, 17:18

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Timotej » 19 Mar 2015, 17:06

Slika
1. Haslinger Schafmilch
2. Tabac
3. Speick men (modri)

Ostalih pa po vsej verjetnosti nikoli več ne bom kupil. Pa tisto ni Cella, ampak je Proraso red v Proraso red lončku pa je tabac.

Bajkman

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Mar 2015, 20:36

@Timotej, v čem je Schafmilch boljši od Tabaca?
Imaš Tabac novejše verzije?

Hvala in LP

Timotej
Prispevkov:227
Pridružen:11 Okt 2014, 17:18

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Timotej » 19 Mar 2015, 21:09

@Bajkman med britjem in po britju je Haslinger Schafmilch boljši od Tabaca. Pri Haslinger Schafmilch je pena bolj drseča ali pa je zelo gosta odvisno od količine vode, tako da je vse eno, če imaš rajše drsečo ali gosto peno na koncu dneva se ne boš porezal. Tabac je starejša verzija.

Bajkman

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Mar 2015, 21:14

Hvala.

Od Slice-a slišim, da je Tabac z novo verzijo napredoval. Ob obenem kot najboljše milo priporoča ravno Tabac - ampak novo verzijo.

Timotej
Prispevkov:227
Pridružen:11 Okt 2014, 17:18

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Timotej » 19 Mar 2015, 21:18

Hvala za informacijo, ko ga bo zmanjkalo bom nabavil novo verzijo. Vseeno katerega kupiš od teh dveh (Haslinger Schafmilch/Tabac), cena je ista, če kupiš Tabac refill.

Bajkman

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Mar 2015, 21:43

Sem že od večih ljudi slišal trditev, da ga moram poizkusiti. Toliko ljudi se pa ne more motiti.

Morda še eno dejstvo, ker govorimo o najljubših in najboljših milih:
O Lebelle milih se nikjer ne sliši kakih podatkov, mnenj... Občutek imam, da zaradi nepoznanosti, ker se ne reklamirajo toliko. VENDAR pa so to ročno narejena mila - pravi artisan. Morda niti niso zmožni zagotavljati večje proizvodnje.

Pa vendar je to milo zelo zanimivo, mehkejše, tako da se ga enostavno nabere. Jaz ga morda še nisem dovolj testiral. Vendar pa vsebuje tudi Sodium Lactate, ki je namenjen mehčanju dlak.
Milo ni agresivno, ne izsušuje, je zelo spolzko. Žal nekaj dražje.

Ponavadi gledamo samo mnenja na B&B, kvečjemu se ozremo še na Hrvaško ali Srbijo.

VENDAR zakaj pa ne bi pogledali, kaj pravijo Poljaki?

Kar ne razumemo v google translate, pa morda pove @Jurbanowski? :D

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Primorec » 20 Mar 2015, 09:00

zdaj vidim da je vitos v tvb shaving na voljo, kilski bloki...je kdo za group buy, rabil bi 100 gr za probat...Kile pa ne bi kupoval, ker imam mil za 20 let..

Odgovori