Ralon vs Pitralon

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Fasan
Ralon vs Pitralon

Odgovor Napisal/-a Fasan » 07 Dec 2013, 19:16

Deleted! ;)
Zadnjič spremenil Fasan, dne 25 Okt 2014, 14:58, skupaj popravljeno 1 krat.

Bajkman

Re: Ralon vs Pitralon

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 07 Dec 2013, 19:26

Kje si najdu vse te slike, svaka čast. :D

Ker vidim, da poznaš situacijo celo za nekaj let nazaj, bi te vprašal, če imaš izkušnje s srbskim Brion-om in seveda alfo in omego Aftershave-ov, ki se jih je dalo dobiti v Jugi: Pino Silvestre?

Fasan

Re: Ralon vs Pitralon

Odgovor Napisal/-a Fasan » 07 Dec 2013, 19:33

Deleted!
Zadnjič spremenil Fasan, dne 25 Okt 2014, 14:58, skupaj popravljeno 1 krat.

Bajkman

Re: Ralon vs Pitralon

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 07 Dec 2013, 19:39

Pino Silvestre mi je poseben samo zato, ker se ga spomnim. Če si bil pravi moški, si ga moral imeti, je tako? Vonj je res intenziven in hudičevo obstojen. Traja in traja. Ampak a ti je vonj všeč?

Je bil včasih ta vonj vsem všeč? Se s časom spreminja tudi okus ljudi za vonje?

Fasan

Re: Ralon vs Pitralon

Odgovor Napisal/-a Fasan » 07 Dec 2013, 19:48

Deleted!
Zadnjič spremenil Fasan, dne 25 Okt 2014, 14:58, skupaj popravljeno 1 krat.

Bajkman

Re: Ralon vs Pitralon

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 07 Dec 2013, 19:53

Veš da sem bil z njim že na blagajni v Italiji, da ga kupim. A je moja bila proti, ker ji je "smrdelo". :cry: Še naslednji dan se je pritoževala, da smrdim (V trgovini sem probal tester). :lol:

Zato se sprašujem, zakaj je bil nekoč tak hit.

Kako smo (so) se brili nekoč?

Ne pozabite klikniti na reklamo za Brion

Fasan

Re: Ralon vs Pitralon

Odgovor Napisal/-a Fasan » 07 Dec 2013, 19:58

Deleted!
Zadnjič spremenil Fasan, dne 25 Okt 2014, 14:58, skupaj popravljeno 1 krat.

Bajkman

Re: Ralon vs Pitralon

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 07 Dec 2013, 20:01

Meni Pino sicer nibil ne vem kaj, ampak verjetno sem na začetku vonjal močno koncentracijo. :D

Pozneje mi je bil v redu, pač bor. Tabaca nisem poizkusil. Bom probal ob naslednji priložnosti.
Skat imam doma tudi sam, a še nisem probal. Že v neprej hvala za objavo.

Za prijateljico pa najbolje da daš Pinota, hehehe... Samo da ne bo potem rikverc hodila :lol:

LP

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: Ralon vs Pitralon

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 07 Dec 2013, 20:59

Pino Silvestre in ostali Yugo vonji nikoli niso bili HIT. Popularni so bili le zato, ker se takrat drugega ni do bilo in so ga uporabljali praktično vsi moški. Vsaj '' fovšarije '' ni bilo. :) Takrat ( 1980 - 1990 ) si bil car, če si uporabljal med drugimi tudi DENIM ( blue shirt ). Italijanska zadeva, ki jo še danes dobiš za nekaj € v Italiji. Pa diši veliko bolje kot kakšen BRION, PITRALON; RALON, PINO itd... Sem ga gledal pred dnevi v eni trgovini v Milanu. Se pa spomnim, da sem kot najstnik kupil v bližnji trgovini kupil Pino Silvestre, ki mi je kasneje enkrat v kopalnici padel na tla in se razbil. :shock: Bajta je še nekaj dni dišala kot star kupleraj. :D
Brion pa se je v JNA lahko kupil v vojaški kantini in zato ga je večina vojakov z juga tudi uporabljala. Slovenci pa smo že takrat imeli lažji dostop do različnih dišav iz Italije in Avstrije... 8-)

Lp

Bajkman

Re: Ralon vs Pitralon

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 07 Dec 2013, 21:04

Teh časov se samo bežno spomnim, očitno sem jih malo zamudil. Manjka mi nekaj let in bi jih imel dobro v spominu. Kar malo žal mi je. :D

Odgovori