Mešanje mila v posodi

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Bajkman
Re: Mešanje mila v posodi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 28 Nov 2013, 23:00

Kamm? to je podjetje?

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Mešanje mila v posodi

Odgovor Napisal/-a simon » 28 Nov 2013, 23:15

Kolikor sem uspel preveriti cene ,lahko povem da ni cenejše zadeve kot je http://www.theportugalonlineshop.com/cl ... piece-bowl
Tudi domači lončarji so skoraj sigurno dražji. :( Tale posoda ima prednost ker je sestavljena iz dveh delov je pa relativno majhna in ne drži dolgo toplote.
Zame je pač http://stevewoodheadceramics.co.uk/ zakon in ni mi žal da sem se odločil za nakup . 8-)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Mešanje mila v posodi

Odgovor Napisal/-a miha » 28 Nov 2013, 23:33

kamm (KLIK)¸to je firma za sraufe, samo sem pa videl da imajo tudi inox posode...
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Mešanje mila v posodi

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Nov 2013, 11:38

evo informacija

cene inox dvostenskih posod so sledece (po fi-jih):
- 14 cm: 9 euro
- 18 cm: 14,8 euro
- 23 cm: 19,4 euro

se slika s kataloga

Slika
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Mešanje mila v posodi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 29 Nov 2013, 14:14

Tukaj izgleda malo prostora med eno in drugo steno. Drugače pa so lepe posode

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: Mešanje mila v posodi

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 29 Nov 2013, 14:23

Ravno danes sem iz Hong Konga naročil eno podbno majhno. Zunanji premer samo 70mm, vendar izgleda da tako mora biti, saj so na Ebayu skoraj vse podobnih dimenzij.

Bajkman

Re: Mešanje mila v posodi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 29 Nov 2013, 14:36

Glede teh posod: Kakšna bi lahko rekli, da je idealna mera?

Danes sem govoril z enim lončarjem tu pri nas. Pravi, da bi moral videti, kako izgleda, po možnosti še dimenzije in čimboljši opis in bi seveda lahko naredil.
To bi bila seveda glinena posoda z glazuro. O ceni ni govoril, ker si seveda ne ppredstavlja, kaj in kako točno. A če bom prišel do njega z dobrimi podatki in slikami, ter če ne bi bil samo en kos, sem dobil občutek da bi bila cena zelo sprejemljiva.


Torej, predlagam da se zmenimo za idealno posodo, čimveč informacij in slik in potem se bom oglasil pri gospodu.

Tako bomo vedeli okvirno ceno.

LP

Bajkman

Re: Mešanje mila v posodi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 29 Nov 2013, 14:44

simon napisal/-a: Kaj nam lahko nudi kvalitetna posoda?
Slika

Simon, je ta dotična posoda točno tole?

http://stevewoodheadceramics.co.uk/inde ... ivory.html

LP

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: Mešanje mila v posodi

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 29 Nov 2013, 16:23

Bajkman napisal/-a:Glede teh posod: Kakšna bi lahko rekli, da je idealna mera?

Danes sem govoril z enim lončarjem tu pri nas. Pravi, da bi moral videti, kako izgleda, po možnosti še dimenzije in čimboljši opis in bi seveda lahko naredil.
To bi bila seveda glinena posoda z glazuro. O ceni ni govoril, ker si seveda ne ppredstavlja, kaj in kako točno. A če bom prišel do njega z dobrimi podatki in slikami, ter če ne bi bil samo en kos, sem dobil občutek da bi bila cena zelo sprejemljiva.


Torej, predlagam da se zmenimo za idealno posodo, čimveč informacij in slik in potem se bom oglasil pri gospodu.

Tako bomo vedeli okvirno ceno.

LP
Me zanima in če bo zadeva estetsko in cenovno sprejemljiva, sem potencialni kupec.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Mešanje mila v posodi

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Nov 2013, 16:36

fantje meni se pa zd ida tale inox posoda prav fijno zgleda, se mi ne zdi da bi mela prav debele stene (tista iz tutorial jih ima bolj,.. premer pa tudi ni tako majhen... , najvecji je cca 20 cm... ko jo povrtas nalijes med steni toplo vodo in ti greje ko sus po moje,.. edin minus ki zna biti je da lahk opece v roke ce je prvroce,.. zato ima una mende pluto al neki podobnega okoli? po moje da znam danes it v stacuno in kupiti, zeli se kdo da mu nabavim (ce ja katero)?

lp
m
britev.si ruleeees :)

Odgovori