Medicinska britev Aesculap

Vse o britvah: katere imamo, katere bi radi imeli, kaksne smo naredili, kaj bi radi vedeli,...
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: Katere britve imam (slike, opis, zgodbe)

Odgovor Napisal/-a miha » 14 Dec 2014, 23:23

glede na to da si jo dobil zastojn skode ne bo nobene, glede na firmo bi morala biti dobra (oz glede na ostale njihove produkte), pred britjem jo vsekakor nabrusi... ce jo bos nosil v sluzbo pa povej dedcem da naj ne probajo nicesar rezati, saj se rezilo zelo hitro poskoduje... (o tem da bi s prstom vlekel po rezilu, ali celo v noht rezal kot pri nozih upam da je jasno da ne smes tega poceti, tako zaradi rezila kakor tudi zaradi ureznin), ne recejo zastojn da je oster kot britev (nisem se srecal tako ostrega noza)
britev.si ruleeees :)

ziga
Prispevkov:154
Pridružen:11 Nov 2014, 14:28

Re: Katere britve imam (slike, opis, zgodbe)

Odgovor Napisal/-a ziga » 15 Dec 2014, 06:49

miha napisal/-a:glede na to da si jo dobil zastojn skode ne bo nobene, glede na firmo bi morala biti dobra (oz glede na ostale njihove produkte), pred britjem jo vsekakor nabrusi... ce jo bos nosil v sluzbo pa povej dedcem da naj ne probajo nicesar rezati, saj se rezilo zelo hitro poskoduje... (o tem da bi s prstom vlekel po rezilu, ali celo v noht rezal kot pri nozih upam da je jasno da ne smes tega poceti, tako zaradi rezila kakor tudi zaradi ureznin), ne recejo zastojn da je oster kot britev (nisem se srecal tako ostrega noza)

puskin to velja zate kar je miha napisal :)
res je videt kvalitetna in nikoli brušena, bom pa še kje kako zbrskal :)
To pa so navodila kako sem prišel do britve :)
1. Greš z lastnim fotrom na drink
2. V večini primerov sreča kakega starega kolega kateri prisede
3.Tvoja naloga je, da začneš debato o britju
4. Prijatelj od fotra se bo spovnil da ima doma britvo, ga uprašaš za kolk jo proda nakoncu jo pa šenka :)

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Katere britve imam (slike, opis, zgodbe)

Odgovor Napisal/-a Puskin » 15 Dec 2014, 07:06

Ne skrbi Žiga, sem razumel Mihovo opazko. :-)
Ampak, to pomeni, da ti danes ne plačam kave,Mihu bom pa slabo ocenil fotografijo na nekem drugem forumu!
:-P
Name sta se spravla....zarotnika! :-D
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Katere britve imam (slike, opis, zgodbe)

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Dec 2014, 19:41

Puskin napisal/-a:Ne skrbi Žiga, sem razumel Mihovo opazko. :-)
Ampak, to pomeni, da ti danes ne plačam kave,Mihu bom pa slabo ocenil fotografijo na nekem drugem forumu!
:-P
Name sta se spravla....zarotnika! :-D
nene saj sem se hecal,.. ti cim vec stvari razrezi, baje da cisto nic ne skodi,.. eni celo drva cepijo z britvami ... baje! :twisted:
britev.si ruleeees :)

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Katere britve imam (slike, opis, zgodbe)

Odgovor Napisal/-a Puskin » 16 Dec 2014, 12:33

Ej kul!
Britev je fantastična. Z njo sem opravil takoimenovani "torture" test in je preživela!
Najprej sem z njo prerezal masleni rogljiček, namazal maslo in marmelado, sestavil spet rogljiček, ga zalučal v zrak in ga z britvo presekal na pol...da sva si ga lahko z Žigo bratsko razdelila.
Sledil je razrez toasta...fantazija...nikoli bolje!
Enkrat sit, je test dobil druge razsežnosti...obrila sva par, unih nadležnih, mehiških psov jih spremenila v kitajske gole pse..! Videt reakcijo lastnikov je bila nepopisna izkušnja. Oborožena z britvijo sva se počutila močne po duši, se za šankom odžejala s pivom in odločla na zahtevnejšo preizkušnjo...avtomobilske gume so mala malica za britev in Žiga je kot panter z britvijo udesil bližnji grm!
Kaj naj rečem...jaz nisem bil, ni moja britva...sem zatrjeval možem postave. Žiga jim je lepo objasnil, da sva to počela po naročilu admina Britve.si, pa so naju spustili!
Britev pa, ah Žiga vam bo povedal! :D :D :D :D
Nothing less...than BBS

ziga
Prispevkov:154
Pridružen:11 Nov 2014, 14:28

Re: Katere britve imam (slike, opis, zgodbe)

Odgovor Napisal/-a ziga » 16 Dec 2014, 13:06

Zgoraj omenjeno britvo prodajam za 150 € :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Katere britve imam (slike, opis, zgodbe)

Odgovor Napisal/-a miha » 16 Dec 2014, 16:38

ni mi icsto jasno ali je ta prodaja za 150 E v hecu ali ne in ali se je z njo kdo dejansko probal briti ali ne... (verjetno bi jo bilo dobro prej malo dobrusiti..najveckrat se ljudje urezejo ker britev ni dovolj ostra pa pritiskajo)
da ne bomo prevec smetili tu bi bilo najboljse d ase naredi posebna tema o tej britvi in potem navali narode :D... mogoce se kaksno informacijo izbrskamo o njej
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Katere britve imam (slike, opis, zgodbe)

Odgovor Napisal/-a denis » 16 Dec 2014, 17:24

Mislim da bo to kar hec :)

ziga
Prispevkov:154
Pridružen:11 Nov 2014, 14:28

Re: Katere britve imam (slike, opis, zgodbe)

Odgovor Napisal/-a ziga » 16 Dec 2014, 17:29

Pomoje bo najbolje odpreti novo temo, ker to je res legendarna britev :)
glede prodaje bo pa dražba, štartna cena pa 150 €

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Katere britve imam (slike, opis, zgodbe)

Odgovor Napisal/-a miha » 16 Dec 2014, 17:38

Ajde Ziga bejzi odpreti novo temo ;)
britev.si ruleeees :)

Odgovori