Feather Artist Club SS

Vse o britvah: katere imamo, katere bi radi imeli, kaksne smo naredili, kaj bi radi vedeli,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Andraz
Prispevkov:59
Pridružen:24 Nov 2013, 23:09
Feather Artist Club SS

Odgovor Napisal/-a Andraz » 27 Dec 2013, 11:23

Miklavž(punca+familija) mi je pred tedni na skrivaj prinesel to prečudovito darilo, vendar se ni pozanimal, da je to britev na britvice :lol: . Zgleda je sklepal po moji zgodovini na internetu, kaj vse sem gledal. No danes so prispele še britvice Feather Professional.
Na kratko o sami britvi. Že samo držanje britve (teža, materiali) ti da občutek, da je kvalitetna. Ima zelo enostaven sistem menjave rezila in lahko se jo čisti in razkuži v vreli vodi(tudi plastični ročaj) ali pa z alkoholom.

Slika

Obraz pred britjem:
Slika

Obraz po britju:
Slika

Na bradi se mi je malo zatikalo, to pa zato, ker je rezilo zelo težko in se nisem mogel navaditi, da ne smem pritiskati, saj že sama teža rezila zagotavlja dovolj pritiska na kožo. No to bom verjetno odpravil z parimi britji :) .
Kaj več o tem nasllednjič, zaenkrat vsem lepe praznike in srečno novo leto!
Lp
A

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Feather Artist Club SS

Odgovor Napisal/-a miha » 27 Dec 2013, 12:31

Opaaaa Andraz, tako darilo pa ni kar tako :). Zgleda da si bil letos priden. Hvala za porocanje pa se kaj sporoci :). Lepe praznike ti tebi!
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Andraz
Prispevkov:59
Pridružen:24 Nov 2013, 23:09

Re: Feather Artist Club SS

Odgovor Napisal/-a Andraz » 27 Dec 2013, 13:32

Ja res je bomba :D Hvala:)
Lp
A

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Feather Artist Club SS

Odgovor Napisal/-a simon » 27 Dec 2013, 14:26

Da še jaz dodam ,res lepo darilo.Ker so prazniki pa ti predlagam da nadaljuješ z uporabo v novem letu 2014, sicer se bodo vsi na novoletni zabavi spraševali kaj počneš. :lol:
Tudi tebi vesele praznike in srečno novo leto :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Feather Artist Club SS

Odgovor Napisal/-a miha » 27 Dec 2013, 14:37

:D :d pa to se vsi na smrt bojite britev :d. Saj za prvic kar ok zgleda. Sam pocasi pa z obcutkom pa bo :).
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Feather Artist Club SS

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 27 Dec 2013, 19:45

Andraž, čestitam za pogum!! Sedaj imaš verjetno malo več časa na razpolago, mislim da ti bo po britju kar žal, da ne boš mogel trenirati, dokler spet ne zraste.

Še nekaj za pogum

LP

Uporabniški avatar
Andraz
Prispevkov:59
Pridružen:24 Nov 2013, 23:09

Re: Feather Artist Club SS

Odgovor Napisal/-a Andraz » 27 Dec 2013, 21:35

Hehe hvala, sicer poguma ne manjka, čakati bo pa treba, da spet zraste ja :D
Lp

Odgovori