well come back my friends to the show that never ends

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10
well come back my friends to the show that never ends

Odgovor Napisal/-a brico » 25 Jan 2015, 19:08

Lep pozdrav, brothers in arms.Če prav ne poslušam Dire Straitse,vsi tukaj uporabljamo potencialno orožje. Moje ime je Krešimir, Krešo, za prijatelje Kreško, Krešimirček.Po 30ih letih občasnega britja sem se odločil da ne bom več uporabljal plastic fantastic "žiletke", in se vrnil na klasiko.Že sam termin je zame uganka.Če prav mi "klasika" daje kruh.Klasična glasba. Ampak kot po naključju sem vmes odkril tudi vaš (naš) forum in se sproti naučil osnove.Najdel sem DE brivnik ki mi ga je foter kupil cca. 30 let nazaj in na juriš...1.01.2015 lih pred novoletnim koncertom...krvi je bilo vsepovsod...vmes je prišel Feather-popular in drugo britje je bilo bolj soft...tako da sem zaenkrat na tem...nabavil sem kar nekaj žiletk...rezultat sledi...čopič iz domačih trgovin...prav tako krema...na koncu z Old Spiceom + kremica...vem, amaterizem...ampak yebi ga, brat je prinesel 40 let nazaj Old Spice in ...navada je železna srajca....drugače berem vaš (naš)forum kot zelo napet roman...samo se izgubljam v vseh informacijah....izy come izy go....zaenkrat toliko od mene...če bom imel kako neumno vprašanje prosim za potrpežljivost...so...lets ride...
dobra noč
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: well come back my friends to the show that never ends

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Jan 2015, 19:25

alo Kreso,.. pozdralvjen med nami... kar tako naprej,.. po moje komot informaicje ki jih rabis v naslednjega pol leta najdes tu :D ... ce pa cesa ni ali te kaj zanim pa direkt napisi novo tmeo in ti bo marsikdo z veseljem pomagal :)
britev.si ruleeees :)

Jurbanowski
Prispevkov:123
Pridružen:05 Apr 2014, 20:39
Kraj:Poland Alkoholand

Re: well come back my friends to the show that never ends

Odgovor Napisal/-a Jurbanowski » 25 Jan 2015, 19:39

Dobrodošel!

Od mene pa en nasvet. Vzem' si ga na izi! ;) Naj bo britje preprosto, nekaj kar delaš z užitkom in brez nepotrebnega kompliciranja.

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: well come back my friends to the show that never ends

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 25 Jan 2015, 19:57

Sup Krešo! Zelo dobro se spomnim svojih začetkov z DE, ki so bili "masaker" ampak vztrajal sem in zdaj se mi obrestuje..nikol si nism mislu, da se bom lahko bril vsak dan, zdaj mi to uspeva..ko sem se bril z Fusion sem moral nujno počakati 5 dni, če ne sem bil kot (Bajkman pravi) puran :D

Bodi vztrajen naj te ti "začetki" ne odbijejo od klasičnega britja..poizkusi različne žiletke, mila, brivnike in sm prepričan, da boš našel kar ti najbolje ustreza..

Pa če te kaj zanima, ti sam praš'.. ;)

Bajkman

Re: well come back my friends to the show that never ends

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 25 Jan 2015, 20:04

Hehe, lepo da smo torej povedali že veliko informacij.

Krešo, hvala da si se nam pridružil. Feather Popular velja za manj agresiven brivnik, kar bi lahko bil razlog, da ni krvi. Bi morda naturil kako sliko tvojega prvotnega brivnika na forum. Zahvaljujem se že v naprej, če nam postrežeš s fotko.

Morda samo v razmislek. Na začetku moje kariere sem delal napako, dz sem premalo zmešal kremo/milo, saj s temcnisem odstranil vseh mehurčkov, zaščita pa nikakva.

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: well come back my friends to the show that never ends

Odgovor Napisal/-a Omega » 25 Jan 2015, 20:22

Pozdravljen na forumu Krešo :D Se strinjam z Bajkmanom, mislim da vsi tukaj radi vidimo stare brivnike, amateriziranja pa sploh ni, vsak dela po svoje kakor najbolje gre :)
Z neumnimi vprašanji pa kar na plan, na take je najlažje odgovorit :twisted:
Up spirits!

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: well come back my friends to the show that never ends

Odgovor Napisal/-a brico » 25 Jan 2015, 20:31

Hvala lepa za dobrodošlico....Trenutno sem rahlo karamboliran....upam da bom jutri na stand byu da bom povedal ka več.....
...is a good man without a good knife really a good man ?

Bajkman

Re: well come back my friends to the show that never ends

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 25 Jan 2015, 20:40

Upam, da karamboliran v prenesenem pomenu. Torej, da ni bilo kake nesreče.
Če si zaradi alko/marihuane/nitra :D, potem je vse OK.

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: well come back my friends to the show that never ends

Odgovor Napisal/-a brico » 25 Jan 2015, 20:47

predvsem AllCohol....prijatelj....zgodi se tudi v boljših familijah....cheers...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Bajkman

Re: well come back my friends to the show that never ends

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 25 Jan 2015, 21:04

Razumem, razumem. Vzel si pac preveliko dozo. :D

Odgovori