bizzy1 se predstavi

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Odgovori
bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17
bizzy1 se predstavi

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 14 Nov 2014, 18:20

Hellou,

ime mi je Zlatko, kličejo me bizzy ;)..brijem se cca. 15 let (po bradi, glavi, telesu) od tega sem se večinoma bril z Gillette Fusion in zmetal na tone denarja za nastavke :mrgreen: Vmes sem se kdaj pa kdaj probal briti z safety razor ( katerega sem prvič opazil pri svojem očetu, ko se je bril) vendar se je vedno končalo z obilico iritacije na vratu ter okrvavljeno glavo :lol: Moram pa reči, da sem si vedno želel briti, kot oče na "star način"...

No slab mesec nazaj sem spet probal britje z safety razor in moram reči, da se mi je uspelo obriti po obrazu in glavi brez iritacije! Zdaj vem, kaj je bil razlog...to kar vsi blogerji na youtubu govorijo že ves čas.."let the razer do the work, no pressure at all" Tko da ja, to je to, britje je spet postalo užitek :D

Tudi na tem forumu, sem že prebral veliko zanimivih informacij, tko da thumbs up!

Aja pa lih kar sem prejel novega Parkerja 26c happy!!! :lol: Grem se obrit, cya!

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: bizzy1 se predstavi

Odgovor Napisal/-a miha » 14 Nov 2014, 18:33

Pozdravljen bizzy1 lepo da si se nam pridruzil. Me veseli da si prisel do koristnih informacij. Hkrati bi te pozval da tudi cim vec pises da bo forum sproti pridobival na vrednosti.
britev.si ruleeees :)

Jurbanowski
Prispevkov:123
Pridružen:05 Apr 2014, 20:39
Kraj:Poland Alkoholand

Re: bizzy1 se predstavi

Odgovor Napisal/-a Jurbanowski » 15 Nov 2014, 01:56

Dobrodošel!

Odgovori