Član Abarber se predstavljam

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Abarber
Prispevkov:31
Pridružen:22 Sep 2014, 21:22
Kraj:Koper
Kontakt:
Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a Abarber » 28 Sep 2014, 20:05

Za Cello prvic slišim...toilko v produkte iskreno se še nisem poglabljal
Proraso je bila v salonu in to uporabljam. Kot bom še enkrat povedal in kot sami vidite produktov je ogromno.
Če vam kateri odgovarja več drugi pa manj je odvisno od vaše izbire. Ko se boste šli obrit v katerokoli brivnico mislim da ne bo po vaši izbiri..
Pomembna je priprava na britje: omehčati dlako, tehnika britja oz. da boš dlako obril pod pravim kotom....( To upam da že veste? ) čene pride do rdečic in urezov.
Spet preveč produktov po lasntih izkušnjah mislim da ni dobro nanašati. Priporočal bi čimbolj naravne kreme za pred in po britju...po mojem mnenju je dovolj voda in milo (kot nekoč)
ker čene draži sveže obrito kožo ..najbrž imajo kemijo noter?

Znam govoriti Italjansko, imam celo dvojno državljanstvo po nonotu ker se je rodil takrat še pod italijo ko je v Istri vladal Mussolini

Cena britja v naši brivnici je 25€

Najdete me na Facebooku: www.facebook.com/hairdresseremanuel92

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a miha » 28 Sep 2014, 20:16

ja fantje to so po moje rabljene britve,.. ce so nove so pa smesno poceni,.. btw rekel je nemske britve... to je cca 300 ali kaj takega proizvajalcev :D .. (razen ce sem kaj spregledal)
britev.si ruleeees :)

Abarber
Prispevkov:31
Pridružen:22 Sep 2014, 21:22
Kraj:Koper
Kontakt:

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a Abarber » 28 Sep 2014, 20:27

2 Solingen britvi...seveda rabljeni, ena v se kar dobrem stanju...Bom še enkrat šel pogledat če jih ima. To je bilo pred poletjem najbrž zdej ki je mraz nima štanta..Upajte :D
Sam jih nisem kupil ker nisem nek zbiratelj...

Bajkman

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 28 Sep 2014, 20:30

Spregledal sem vprasanje, brivec iz Postojne brije klasicno, po starem sistemu. Copic + krema + shavette.

Kaj si ti mislis o jazbecjih copicih?

LP

Abarber
Prispevkov:31
Pridružen:22 Sep 2014, 21:22
Kraj:Koper
Kontakt:

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a Abarber » 28 Sep 2014, 20:47

Zanimala me je izkusnja pri temu gospodu v Postojni..in kako je potekala priprava na britje.
Ga je kdo povprasal o produktih ter o svojih izkusnjah?

Izkušnje imam samo z Omego, ostalih čopičev nisem imel še možnosti preizkusit

Bajkman

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 28 Sep 2014, 20:54

Kaj bi rekel glede Omege Pro 49 vs Pro 48? Ti je Pro 98 poznana? Ko sem bil pri brivcu v Italiji, je uporabljal ravno Pro 98. ;)

Pri gospodu iz Postojne jaz nisem bil deležen priprave, niti tople brisače. Samo daljše delanje pene na obrazu. A imel je za mano še dve stranki, kateri sta čakali. Lahko da je bil razlog gužva.

O produktih ga ravno zaradi gužve nisem želel spraševati, newkaj o izkušnjah pa je že omenjeno v dveh temah. Se potrudim in ju najdem. ;)

Abarber
Prispevkov:31
Pridružen:22 Sep 2014, 21:22
Kraj:Koper
Kontakt:

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a Abarber » 28 Sep 2014, 21:20

Uporabljam omego 48...čopič kot čopič...opravi svoje delo in je poceni
Najbrž se ne more primerjati s čipičem za 100 evrov iz nevem kakšnih dlak?

Bajkman kje pa si bil pri brivcu v Italiji?

Bajkman

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 28 Sep 2014, 21:28

Bil sem v Gorici, uporabljal pa je točno tako britev, kot jo imaš ti. ;) (Daune).

V Gorici obstaja brivnica in brivec, že gospod v letih. Delata skupaj s sinom. Jaz sem naletel na sina. Zelo prijetna izkušnja, a precej instant. Gospod v Postojni si je vzel več časa, pri obeh pa so v vrsti čakale za mano ostale stranke.

Abarber
Prispevkov:31
Pridružen:22 Sep 2014, 21:22
Kraj:Koper
Kontakt:

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a Abarber » 28 Sep 2014, 22:07

Mogoče veš naslov teh v Gorici?

Sam si vzamem toliko kot je potrebno, stranka mora oditi zadovoljna sz ceno in kvaliteto :D

Abarber
Prispevkov:31
Pridružen:22 Sep 2014, 21:22
Kraj:Koper
Kontakt:

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a Abarber » 28 Sep 2014, 22:18

No slovenc mislim da s ceno striženja bi se primu za glavo...Pri nas stane od 20 do 25 evrov...britje 20

Za italjane smo bolj luxuzen salon čeprav jaz bi marsikaj spremenil ampak sem tams amo delavec...Imajo drugačen standard in mentaliteto

Odgovori