DaMachk na odru

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Odgovori
DaMachk
Prispevkov:64
Pridružen:26 Sep 2013, 00:00
DaMachk na odru

Odgovor Napisal/-a DaMachk » 07 Sep 2014, 23:27

Pozdravljeni,

Sam o klasičnem britju že nekaj let razmišljam in spremljam teme na drugih forumih (joker/mn3njalnik že od 2007 ali nekaj takega) in si po tihem želim DE brivnik.

No, približno 2 leti in pol nazaj sem se opogumil, reskiral 4,nekaj€ in nabavil plastični Wilkinson Classic in se od takrat mojega obraza Gilette Mach3 (kar sem prej zagovarjal) ni več dotaknil.
Mesec ali dva kasneje sem vzel še Timor Gunmetal brivnik, ki je trenutno moj primarni DE, mi je pa so-mn3njalničar poslal njegovega DE-ja, ki ga je kupil na DX.com, tega pa uporabljam za doma, pri starših, da ne rabim vedno znova pakirati toaletne torbice.

Malo več o meni:

Prihajam iz Spodnje Savinjske doline, majhna vasica z imenom Šešče, blizu Prebolda (ali pa Šempetra v Sav. dolini, če vam je bolj poznano).
Trenutno še študiram računalištvo (zaključujem) v MB, kjer tudi živim, v prostem času, predvsem poleti se pa ukvarjam s potapljanjem z jeklenko (SCUBA).
V tej veji sem tudi inštruktor po mednadorni potapljaški šoli PADI (ena najbolj razširjenih) in lahko predstavim potapljanje z jeklenko tistim, ki bi radi to izkusili, tisti ki bi radi s tem začeli (Open water diver tečaji), ali pa tistim, ki bi radi se s tem preživljali (Divemaster).
Svoje tečaje sem opravljal in izvajal v šoli Nemo divers, dokler smo bili na Bernardinu, zdaj pa sem trenutno freelancer.

V kolikor želi kdo še kaj več o meni, me lahko poišče na FB tako, da vtipka ta vzdevek kar tam notri.
Če sem kaj pozabil, pa le povprašajte ;)

Fasan

Re: DaMachk na odru

Odgovor Napisal/-a Fasan » 11 Sep 2014, 18:23

Oj prav zanima me ta brivnik, ki ga omenjaš, ali lahko daš kakšno sliko Gunmetal ;)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: DaMachk na odru

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Sep 2014, 18:28

uf oprosti.. post sem prebral pa pozabil nanj odgovoriti,.. sorci borci..

dobrodosel med nami :)!
britev.si ruleeees :)

DaMachk
Prispevkov:64
Pridružen:26 Sep 2013, 00:00

Re: DaMachk na odru

Odgovor Napisal/-a DaMachk » 11 Sep 2014, 19:00

Fasan napisal/-a:Oj prav zanima me ta brivnik, ki ga omenjaš, ali lahko daš kakšno sliko Gunmetal ;)
Tule imaš dve slikici v tej temi:
http://britev.si/viewtopic.php?p=7122#p7122

Če ti ne poteši radovednosti, lahko drug teden še kaj poslikam (malo ga moram tud sčistit...)

Bajkman

Re: DaMachk na odru

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Sep 2014, 19:14

Mislim, da je Timor enostavno rebrandan kitajski Weishi in obenem kopija Super Speeda Flare od polovice 50tih do konca 60tih.

Za Weishi je tipična lastnost, da je nekaterim prenežen in se z njim ne morejo obriti do BBS. Gunmetal naj bi bil težji in morda celo nekaj bolj odprt, ter s tem agresivnejši.

Odgovori