član patek se predstavi

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Odgovori
Uporabniški avatar
patek
Prispevkov:9
Pridružen:27 Sep 2013, 08:45
član patek se predstavi

Odgovor Napisal/-a patek » 28 Apr 2014, 21:22

živjo vsem!

sem Vojko iz Postojne, z administratorjem tega foruma sva se v mladih (golobradih) letih poznala. živjo Miha!

slabi dve leti uporabljam Edwin Jagger de89, je super zadeva, in lame Gillette Platinum. poskusil sem tudi Derby (bile so pakirane z brivnikom), a so bile pod nivojem prvih. kakšno leto sem se pred tem bril z Wilkinsonovim plastičnim brivnikom (verjetno nas je veliko poskusilo najprej s tem) in moram reči, da ni slab. sploh za par eur. še pred tem pa leta mach3. tudi ta je dober.

moj pristop k britju je predvsem pragmatično predznačen. klasično britje je pač cool. obrije dobro in je poceni. to je to. uporabljam gillettovo peno in old spice.

rad, ne sicer prav pogosto, moram priznati, prebiram forum in se mi zdi zanimivo kako zadeva hitro preraste okvirje vsakodnevne rutine in postane hobi. to je super! me prav mika probati kakšno drugo zadeva, npr britvice feather, ki ji eni ful hvalijo. mogoče enkrat tudi pravo britev

lp vsem

Bajkman

Re: član patek se predstavi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 28 Apr 2014, 21:30

Iz Postojne do Gorice pa ni tako daleč za feather. ;) Sicer pa jih za 2,02 EUR dobiš na dom v nabiralnik:

http://www.ebay.com/itm/5ct-Feather-Hi- ... 3a8f050167

LP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: član patek se predstavi

Odgovor Napisal/-a miha » 28 Apr 2014, 21:33

Zivijo Vojko,
Sem ze tuhtal ce si to ti ali ne :). Pozdravljen med nami! Ja se kar hitro zgodi da stvar preraste v hobi. Na enem ameriskem forumu je pisalo da: daj na zacetku listek v predal pa si gor napisi koliko mislis na leto dati za britje in pritekline, pozneje cez npr leto ali 2 pa poglej kaj si napisal :D...
britev.si ruleeees :)

Odgovori