Johny se predstavi

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02
Re: Johny se predstavi

Odgovor Napisal/-a simon » 18 Mar 2014, 19:30

Zavedajte se ,da je velika razlika med sintetično,svinjsko ,konjsko in dlako jazbeca, ,ki ponuja največ.Vsak od teh privzdigne dlako in naredi peno.Kakšno peno naredi kvaliteten čopič in kvalitetno milo, pa občutimo po britju!Tudi čopiči so agresivni in poškodujejo kožo!Priporočam testiranje vsaj treh čopičev v enem dnevu na vašem obrazu. :evil: :evil: :evil:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Johny se predstavi

Odgovor Napisal/-a miha » 18 Mar 2014, 20:34

:D :D smesno ker si lih omenil,.. muhle ST fibre je ekstremno mehak, valjda ze "razdelana dlaka", po drugi strani ima SOC 2 ki sem ga zadnjic uporabil za 3. pass (po predhodni uporabi prvega copica) zelo zelo mocno hrbtenico in tudi trde dlake, kar pa upam da se bo s casom raz-delalo :D ... trenutno mi je ST fibre bolj vsec...
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
janez011
Prispevkov:146
Pridružen:09 Feb 2014, 23:18

Re: Johny se predstavi

Odgovor Napisal/-a janez011 » 22 Mar 2014, 20:41

Evo brivnik prispel in sicer R41 Grande :twisted:
Slika
Slika
In dal skozi tudi že današnje prvo britje in moram reči da sem zaenkrat zadovoljen edino mogoče bom sprobal še kakšno drugo žiletko in pa drug čopič ko bo kaj več financ ;) .

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Johny se predstavi

Odgovor Napisal/-a miha » 22 Mar 2014, 20:47

super da si dobil,.. upam da ti bo vsec :)!
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Johny se predstavi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 22 Mar 2014, 20:57

Se ti brivnik niti za trenutek ni zdel preagresiven? Katero britvico si uporabil?

Uporabniški avatar
janez011
Prispevkov:146
Pridružen:09 Feb 2014, 23:18

Re: Johny se predstavi

Odgovor Napisal/-a janez011 » 22 Mar 2014, 21:05

Ne niti za trenutek saj pravim podobno britje kot s sedanjim brivnikom na nekaterih mestih celo bolje kar pa se mi zdi za prvič super.. Aha uporabil sem derby extra ki je prišla zraven brivnika sem pa imel občutek da je žiletka topa vsaj v v primerjavi z Gillete Platinum.

Bajkman

Re: Johny se predstavi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 22 Mar 2014, 21:08

Auuuuuu, tudi pri mojem R89 je bila zraven Derby. Jaz se z njo nisem mogel obriti, sploh ni zarezala skozi dlake. Po "britju" sem bil še vedno neobrit. A nekaterim z manj trdimi dlakami ta britvica celo odgovarja. Jaz se temu vseeno zelo čudim. :o :D

Odgovori