Supreme se predstavi

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
supreme
Prispevkov:8
Pridružen:30 Nov 2013, 11:20
Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a supreme » 30 Nov 2013, 15:50

Pozdravljeni forumovci in ljubitelji "pravega" britja. Sem star 36 let in prihajam iz obale. Že dobro leto se brijem s klasično britvijo "DOVO Bismarck" in sem več kot zadovoljen. Tehniko sem osvojil že po enem mesecu in sedaj opravim vse v 10 minutah.

Slika
Slika
Zadnjič spremenil supreme, dne 30 Nov 2013, 16:15, skupaj popravljeno 1 krat.

Bajkman

Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 30 Nov 2013, 16:00

supreme napisal/-a:Pozdravljeni forumovci in ljubitelji "pravega" britja. Sem star 36 let in prihajam iz obale. Že dobro leto se brijem s klasično britvijo "DOVO Bismarck" in sem več kot zadovoljen. Tehniko sem osvojil že po enem mesecu in sedaj opravim vse v 10 minutah.
Pozdravljen na forumu!

Glede britve bom pa kratek: Imaš jajca! :D

Kje si kupil Dovo bismarck?

LP

supreme
Prispevkov:8
Pridružen:30 Nov 2013, 11:20

Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a supreme » 30 Nov 2013, 16:11

Naročil sem ga preko Nemške spletne strani in moram priznat, da sem res zadovoljen. Pred pol leta sem jo dal nabrusit profiju iz Hrvaške ki je tudi admin hrvaške različice tega foruma.
Toplo priporočam izdelke Proraso. so več kot odlični in cenovno zelo ugodni. Jaz imam Trst streljal od doma :)
Zadnjič spremenil supreme, dne 30 Nov 2013, 16:17, skupaj popravljeno 1 krat.

Bajkman

Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 30 Nov 2013, 16:17

Si naročil v kompletu s pasom za brušenje? Britev brusiš samo na pas? Morda me preveč zanima, ampak tudi jaz mislim probat.. :D

supreme
Prispevkov:8
Pridružen:30 Nov 2013, 11:20

Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a supreme » 30 Nov 2013, 16:19

Ne, ne. Britev sem naročil na tej strani http://www.rasiermesser-shop.de/Rasierm ... 7a3bacafda. Pas sem pa naročil tukaj http://www.shaving.ie/products/Leather-Strop.html

Ostale izdelke pa Trst :)

Britje s prvo britivjo ni noben bav bav. Pravi pristop in malo prakse.

Bajkman

Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 30 Nov 2013, 16:25

Malo bi kritiziral, hehehe... :D Tale Proraso se pri meni ni izkazal, priznam pa da zelo lepo diši. Tudi jaz sem kupoval nekaj stvari v Italiji, če boš malo pregledal forum, boš kmalu kaj našel.. :lol:
Ampak če sem jaz v Gorici dobil Cello, bi jo tudi ti v Trstu brez težav.

Kateri čopič imaš to, kje si kupil in cena?

Hvala. :D

supreme
Prispevkov:8
Pridružen:30 Nov 2013, 11:20

Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a supreme » 30 Nov 2013, 16:27

Glede čopičev imam svoje mnenje. Osebno nisem in ne bi zapravil 60 eur za čopič. Svojega sem kupil v Trsu in je znamke Proraso za 18 eur. Bom pa vzel na znanje za kremo :)

Bajkman

Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 30 Nov 2013, 16:33

Cello dobiš v kakih frizersko-brivskih trgovinah v Italiji.
Tale čopič vidim prvič, a deluje mi Pure Badger (podobno kot HJM iz Mullerja). Si probal kako svinjsko Omego? V Italiji so 3 do 5 EUR.


EDIT: Britev res izgleda izjemno lepo.

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 30 Nov 2013, 17:10

Pozdravljen na forumu. Britev izgleda super!

Lp

supreme
Prispevkov:8
Pridružen:30 Nov 2013, 11:20

Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a supreme » 30 Nov 2013, 18:26

Dovo je pač Dovo. Ni zastonj eden izmed najboljših. Jaz britev skorajvvsakič premažem z keramičnim oljem "guncoating" ki je odličen za zaščito proti mikrokorozijskim poškodbam na samem rezilu. Ni masten in ga je lahko obrisati. Prav tako zaščiti mikroposkodbe na kovini.

Odgovori