Član Andraž

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Odgovori
Uporabniški avatar
Andraz
Prispevkov:59
Pridružen:24 Nov 2013, 23:09
Član Andraž

Odgovor Napisal/-a Andraz » 25 Nov 2013, 12:32

Pozdravljeni člani foruma!
Sem Andraž, prihajam iz okolice Domžal in sem študent strojništva v Ljubljani. Pred kratkim sem dobil neko staro klasično bitev, kateri je potrebno menjavati klince, se nekajkrat obril in to je tudi razlog, da sem se pridružil vaši skupnosti. Stil klasičnega britja me je zelo pritegnil in si želim izvedeti več o tem stilu britja.
Lp Andraž

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Član Andraž

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Nov 2013, 12:38

Pozdravljen Andraz, super da si se nam pridruzil, se toliko bolj ker ze uproabljas britev :)... to ki jo omenjas se rece ponavadi shavette in je nekaj vmes med DE brivniki (klasicni na ziletke) in klasicnimi britvami,.. daj nam kaksno slikico prilepiti (op moje nse najboljse da v temo v podforumu Brivtv, da ne bomo tukaj zasmetili :D )
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Član Andraž

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 25 Nov 2013, 12:47

Andraž, dobrodošel v mojem imenu!

Ta način z klinco v britvi tudi mene zanima, tako da se že zelo veselim kakega tvojega mnenja in eventuelno tudi slike.

LP

Uporabniški avatar
Andraz
Prispevkov:59
Pridružen:24 Nov 2013, 23:09

Re: Član Andraž

Odgovor Napisal/-a Andraz » 25 Nov 2013, 12:57

Bom prispeval tudi kakšno sliko, ko se bom naslednjič obril. Osebno imam plan zamenjati na pravo klasično britev, vendar sem trnutno nekoliko finančno omejen in sem že razmišljal o nakupu rabljene. Tako da če ima kdo kaj pametnega, bi se priporočil :)
Lp Andraž

Bajkman

Re: Član Andraž

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 25 Nov 2013, 13:04

TMB je prodajal. A se ne spomnim, očitno je že prodal. Tudi jaz bi na tvojem mestu kupil kako rabljeno ali si vsaj sposodil za test.

LP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Član Andraž

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Nov 2013, 13:20

TMB jo je ze prodal, sme ga ravno zadnjic spraseval... restavrirane britve prodajam tudi jaz, samo ne vem o kaksnem cenovnem rangu si ti razmisljal, ker to kar nekaj dela zahteva, ce te zanima mi poslji PM da vidivak aj bi in kaj je na voljo :).

lp
m
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Član Andraž

Odgovor Napisal/-a simon » 25 Nov 2013, 19:33

Dobrodošel Andraž.Prepričan sem da boš našel koristne informacije na tem forumu. :)

Odgovori