Pozdrav

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.

Re: Pozdrav

OdgovorNapisal/-a question » 18 Nov 2017, 21:41

Imam 2013 verzijo. Vsaj tako sem razbral s slik priloženih na tem forumu. V eni starejši temi.
question

OdgovorNapisal/-a olly » 18 Nov 2017, 21:42

@question, glede na to, da je meni LEA res odlična, ti jo z veseljem priporočim, lahko ti tudi pošljem vzorček, da jo preizkusiš prej.

Kar se pa tehnike tiče ... nobene tehnike ne rabiš. Vse, kar je treba, je pravilni kot brivnika in rahla roka, kot je napisal Miha. To je vse. Ne komplicirajte, ne zapletajte in ne iščite v tem znanosti, ker je ni.
Uporabniški avatar
olly

OdgovorNapisal/-a question » 25 Nov 2017, 23:01

No, pa je težko pričakovana pošiljka končno prispela. Včeraj sem dobil kremo za britje Lea po priporočilu Ollya. Prvi vtisi ob prvi uporabi so bili odlični. Z majhno količino kreme sem naredil veliko pene. Drsnost je bila dobra, britje prijetno. Sem pa uporabil R89 in Astro SP. R41 se zaenkrat nisem upal uporabit, ker sem se komaj znebil močne iritacije po treh zaporednih britjih s tem brivnikom. Očitno bo R41 moral počakati v omari na boljše čase, dokler ne pridobim potrebne izkušnje :) . R89, Astra in Lea so opravili odlično delo, tudi v ATG smeri. Upam da vse skupaj ni bilo samo srečno naključje :D
question

OdgovorNapisal/-a olly » 25 Nov 2017, 23:54

Hej, to me pa veseli! Da si nabavil kremo in da si se dobro obril!

Ne, ni srečno naključje, ta krema res daje dobre rezultate. Mene še nikdar ni razočarala.

Zdaj si samo še pošten brivnik nabavi in nirvana ti ne uide :)
Uporabniški avatar
olly

Prejšnja

Vrni se na Člani se predstavijo :)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov