Iščem BRIVNICO

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Odgovori
Abarber
Prispevkov:31
Pridružen:22 Sep 2014, 21:22
Kraj:Koper
Kontakt:
Iščem BRIVNICO

Odgovor Napisal/-a Abarber » 25 Apr 2015, 10:26

Lp po dolgem času sem spet naza na forumu. Imel sem polno dela v Tržaški brivnici in nisem imel časa ga spremljati.
Kako ste? :)

Vsak dan razmišljam kako bi kje odprl ali delal v kakšni Slovenski brivnici saj me daje domotožje :D
Zato sem hotel vas na forumu vprašati, če mogoče kdo ve ali je v Ljubljani ali pa kakšnem takem večjem mestu kakšen primeren prostor, saj za prau prau lastne brivnice nimam denarja.
Kot sem bral je Postonjski že zaprl, njegova brivnica pa ziher rabi prenovo.

FB stran z mojimi striženji...rad delam tudi oldschool frizure ;)
https://www.facebook.com/barbering.emanuel

Hvala lepa za nasvete ;)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Iščem BRIVNICO

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Apr 2015, 12:21

Ce bi delal v Ljubljani bi bilo po moje kar dobra sansa saj je to in ;). Vem da je eden ki tudi brije oz bo bril v eni brivnici pri krizankah, drugi ima nekaj podobnega temu v Novem mestu. Ce mene vprasas obnova Ozbiceve brivnice tudi ne rabi ne vem kaj, pac prebarvas in malo onbnovis in je tako realtivno malo dela in se vedno retro.. Povprasaj ga, mogoce ga bo zanimala oddaja ali prodaja... Je pa res da zna biti malo problem s prometom (ali pa tudi ne saj ima Postojna po moje cca 10k prebivalcev..)
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Iščem BRIVNICO

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 25 Apr 2015, 12:34

Pa če prevzameš od Ozbiča, si obenem dobil tudi "brand".
Res je Postojna majhna, a je ob močni prometni povezavi. Bi bili pa stroški najema ali pa nakupa veliko sprejemljivejši. Problem Postojne je preveč metalcev. Ne vem od kdaj bi oni hodili v brivnico, ampak če slučajno začnejo, si zmagal.. :lol:

Če odpreš še preden bodo hipsterji iz mode, potem boš res zadel nišo za prihodnost.. :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Iščem BRIVNICO

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Apr 2015, 12:38

Metalcem delas goatee brade, pa Lemmy oz. Hatefield brade, hipsterje pa iz LJ potegnes s kaksno odmevno akcijo ;)..
britev.si ruleeees :)

Abarber
Prispevkov:31
Pridružen:22 Sep 2014, 21:22
Kraj:Koper
Kontakt:

Re: Iščem BRIVNICO

Odgovor Napisal/-a Abarber » 25 Apr 2015, 13:03

Imate kontakte od Ljubljančana pa od Novomeščana?sem resen... Kot pravim ni denarja za novo pohištvo..v Postojni bi najbrž res životaril pa avte štel

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Iščem BRIVNICO

Odgovor Napisal/-a brico » 25 Apr 2015, 13:59

Bajkman napisal/-a:Pa če prevzameš od Ozbiča, si obenem dobil tudi "brand".
Res je Postojna majhna, a je ob močni prometni povezavi. Bi bili pa stroški najema ali pa nakupa veliko sprejemljivejši. Problem Postojne je preveč metalcev. Ne vem od kdaj bi oni hodili v brivnico, ampak če slučajno začnejo, si zmagal.. :lol:

Če odpreš še preden bodo hipsterji iz mode, potem boš res zadel nišo za prihodnost.. :D
Postojna spet ima priložnost postati "center" turizma... :lol: ...itak je največ metalcev na primorskem...lih danes berem da je spet odprta avtobusna povezava RI-LJ...

...na poti v Ljubljano se ustavite v Postojni, obrijte se in obiščite Postojnsko jamo in Predjamski grad...

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/K ... -Ljubljanu
...is a good man without a good knife really a good man ?

mango
Prispevkov:139
Pridružen:02 Sep 2014, 01:01

Re: Iščem BRIVNICO

Odgovor Napisal/-a mango » 25 Apr 2015, 23:26

O Novomeščanu je že bilo govora na našem forumu: klik, za Ljubljančana pa prvič slišim, tako da nemorem pomagat.
Upam da najdeš kaj pametnega ;)

Odgovori