Uhani

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59
Re: Uhani

Odgovor Napisal/-a olly » 23 Maj 2015, 10:24

Ne :)

Jaz jih niti svojemu dekletcu nočem montirat, žena pač vztraja pri tem.

Do nakita imam odklonilno mnenje, ker se mi zdi nepotreben. No, nosim poročni prstan, drugega pa nič.

Vas je pa vsekakor zanimivo brat, sploh zgodovinska dejstva, ker mi odstirajo marsikaj nepoznanega.

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Uhani

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Maj 2015, 00:12

@olly@, tvoj otročiček kerubinček je še premajhen da bi mu karkoli montiral...moja se je sama odločila pa še sama si je plačala...ni pustila da ji to jaz strokovno :roll: naredim...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Uhani

Odgovor Napisal/-a Puskin » 25 Maj 2015, 12:45

Uhane,vsaj pri sebi ne jemljem kot nakit,ampak kot rezervo ( v skladu s tradicijo). Če slučajno ves denar zapijem,imam vedno rezervo! Zlato je pač internacionalna valuta! Zakaj nosim dva?
Prvič zato,ker sta za mojo pojavo kar velike rinke in ko sem imel eno,zadeva vizualno ni bila uravnotežena. Gusarji jih imajo tudi več! :D
Drugič pa zaradi vrednosti in večje uporabne fleksibilnosti. Boste rekli,naj si pol diamantne omislim. Ne bo šlo,diamanti so za ženske!
Res pa imam namen kupit en lep diamant...spet za rezervo! In ne bo viden,saj si ga bom zabil nekam pod kožo,na mesto kjer ne bo ničesar oviral! Če mi ga ne bo žena ukradla! :D
Nothing less...than BBS

Odgovori