Nalivna peresa

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Odgovori
caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje
Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a caus24 » 28 Dec 2016, 22:09

No pa sem si še jaz nabavil nekaj zadevic.
Waterman Perspective
Pelikan M215
Iroshizuku asa-gao

Slika

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a olly » 28 Dec 2016, 22:10

Zelo lepo!

Ikari
Prispevkov:43
Pridružen:29 Apr 2016, 01:22

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a Ikari » 04 Jan 2017, 21:32

olly napisal/-a:Zlatarna Loboda na Wolfovi ulici 6 in na Nazorjevi 2, oboje v centru Ljubljane, poslovalnici sta si 200 metrov narazen. Črnila imajo na obeh lokacijah, ne pa vedno vseh v obeh poslovalnicah.
Kakšne so pa kaj cene črnil? Jaz sem presrečen z mojo nizozemsko trgovino, sem nad Slovenci obupal... :lol:
caus24 napisal/-a:No pa sem si še jaz nabavil nekaj zadevic.
Waterman Perspective
Pelikan M215
Iroshizuku asa-gao
Asa-gao je bilo tudi moje prvo iroshizuku črnilo... sedaj mislim, da jih imam šest? Eno je bilo pa žrtev zlomljenega pokrovčka pa se je na poti razlilo, a k sreči je ebay prodajalec vrnil denar.

Zdele januarja bi moral dobiti še en paket z dobrinami, pa potem spet kako fotko stisnem, kaj se je vse nabralo.

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a olly » 04 Jan 2017, 22:00

Ikari napisal/-a:Kakšne so pa kaj cene črnil? Jaz sem presrečen z mojo nizozemsko trgovino, sem nad Slovenci obupal... :lol:
Oprosti, ker te bom razočaral, a pri najboljši volji se ne morem spomniti cen, računov pa nimam več.

Najbolje, da pokličeš, ali pa se jim oglasiš preko Facebooka, hitro odgovarjajo.

Ikari
Prispevkov:43
Pridružen:29 Apr 2016, 01:22

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a Ikari » 04 Jan 2017, 23:18

Facebook? Jebemtiš, pa sem mislil, da sem na civiliziranem forumu s standardi :lol: malce šale, ampak nimam facebooka (serjem po twitterju, nisem kaj dosti boljši :D). Bom poslal mail, zdele sem založen, ampak kdaj bi pa lahko kak spontan nakup naredil, morda imam pa srečo, pa imajo kakšno staro omejeno izdajo, zadnjič sem v konzorciju staknil en starejsi Edelstein, ceprav je znanka na redditu rekla, da so imeli se eno drugo barvo, ki pa je ze zginila do takrat.


err... jim pa stran ne dela? Težko do mejla pridem. Drugače moram priznati, da sem se zadnjič malce slinil, da bi si enkat omislil MB 149... sam bi morala biti fajn akcija :(

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a olly » 04 Jan 2017, 23:40

V upanju, da sem se na Facebooku z njimi menil za cene, sem šel pobrskat med sporočila in - našel!
  • Permanent blue 25€ in Royal blue 20€. Lavender in Toffee lahko narocimo, vsaka 20€.
Facebooka tudi jaz ne prenesem in nimam profila, zato si ob redkih priložnostih sposodim ženinega.

Mislim, da je bolj slabo upanje, da boš pri Lobodi naletel na kakšne stare, omejene izdaje. Ni pa greh vprašat, seve!

Montblanc Classique (145), ki ga imam, je manjši brat 149-ice in z vsakim dnem, ko ga uporabljam, mi potrjuje, da je bil vreden vsakega centa. Če le imaš željo in možnost poseči po tem nalivniku, ga najtopleje priporočam. Nikakor ne bo razočaral! Mislim, da se splača počakat na kakšne posebne priložnosti - eno takšnih si žal zamudil. Novoletni prazniki namreč, takrat radi ponudijo kakšen popust.

Malo še počakaj oz. vprašaj jih, kdaj bodo ponujali kakšen popust, morda za Valentinovo.

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a Puskin » 09 Jan 2017, 22:30

Olly, takega Lamy-ja,kot si ga predstavil v edc, maltretiram že kar nekaj časa. Moj edc med pisali, zato ima že malo obliko banane...nekje sem ga pritisnil. Meni se sicer ne zdi mehek na papirju, ampak me bolj spominja na leseno palico. A ga imam vseeno rad, čeprav še vedno sanjam o tistem temnem Sailorju!
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a olly » 09 Jan 2017, 22:58

Nič, fantje, treba bo ustanovit sklad, da naberemo za @Puskinovega Sailorja!

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5898
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a miha » 09 Jan 2017, 23:03

lep je ta tvoj Lamy Olly, deluje kot kaksna mat kovina (predvidevam da je plastika lai kaj gumiranega?)., me malo ima da bi sle pogledati :shock:
britev.si ruleeees :)

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a Puskin » 09 Jan 2017, 23:11

Ah...takšne lenobe kot sem sam si ne zaslužijo nalivnika takega kalibra! Amen!
Nothing less...than BBS

Odgovori