Nalivna peresa

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a miha » 01 Sep 2017, 15:02

Res lep izdelek, to bo za v solo :)!
britev.si ruleeees :)

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a Puskin » 01 Sep 2017, 17:05

Res je... Oči bi kar gledale in gledale.
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a brico » 01 Sep 2017, 17:09

žal sem pozabil kateri mojster je naredil mojega...nažalost pokojni...sem pa opazil na Massdropu par zanimivih in relativno poceni....na Ebayu ni več hand made in Japan...ali so zelo redki...in dragi...
...is a good man without a good knife really a good man ?

ecofst
Prispevkov:50
Pridružen:29 Nov 2015, 14:27

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a ecofst » 10 Sep 2017, 09:19

Slika
Ni ravno nalivno pero ma vseeno..je pa super za trening pred nakupom kostumiziranega nalivnega s spodnjega linka ;)
https://www.nibs.com/pens/pilot/pilot-f ... black-gold

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a olly » 10 Sep 2017, 12:25

Dober si! Zelo lepo!

MZajklo
Prispevkov:21
Pridružen:07 Feb 2017, 17:46

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a MZajklo » 23 Sep 2017, 22:51

Utrinki z včerajšnjega prvega slovenskega Pelikan Huba :)

Slika
Slika
Slika

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a miha » 23 Sep 2017, 23:10

O a je uspelo? ... ce se prav spomnem si par mesecev nazaj tuhtal da bi se prijavil in ga izvedel? Bravo!
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Sep 2017, 12:34

škoda da nisi pogosteje poročal o dogodku...jaz sem razumel da bo miting 12.VII ...zdaj mi je šele kapnilo da ste do takrat zbirali ekipo...nič, pa drugič...

lahko malo napišeš kako je potekalo dogajanje...
...is a good man without a good knife really a good man ?

MZajklo
Prispevkov:21
Pridružen:07 Feb 2017, 17:46

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a MZajklo » 26 Sep 2017, 00:40

Ja, je uspelo! Hvala :)

Na dogodek je bilo registriranih pet oseb, kasneje pa se je uradni "guest listi" pridružilo še osem ljubiteljev nalivnikov, ki so za dogodek prepozno izvedeli. Na sam dogodek je od uradnih povabljencev prišla samo ena oseba, zato smo Pelikan darila odsotnih razdelili ostalim "neuradnim" gostom. Poleg Pelikanovih darilc, ki so letos vsebovala po eno stekleničko črnila Smoky Quartz in pet kartonastih Pelikan kozarčkov, je podjetje Vivapen prispevalo še ogromno nalivnikov in črnil, ki so lepo dopolnila "goodie bag-e". Hub smo imeli v ljubljanski slaščičarni Čopomana, kjer smo šefu in natakarici, na koncu srečanja, podarili vsakemu po en "goodie bag". :) Srečanje samo je bilo izjemno prijetno - tukaj gre zasluga predvsem dobri družbi. Vsak izmed nas je predstavil svoje nalivnike, črnila in papir. Jaz imam na žalost samo štiri nalivnike in prav toliko črnil, zato pa so drugi imeli toliko več. Preizkusili smo vse nalivnike in črnila, ki so nas zanimali, ter na koncu izmenjali nekaj samplov črnil. Vmes smo še nazdravili na prvi slovenski Pelikan Hub z Jaegermeistrom, ker se nam je zdelo, da se najbolj približa barvi letošnjega črnila Smoky Quartz.
Verjamem, da se bomo naslednje leto spet srečali z letošnjo ekipo, kateri pa se bo (upam) pridružilo še več ljubiteljev nalivnikov. Dogodek se mi je namreč izjemno lepo zapisal v spomin.

Če vas zanima kako so potekali ostali Pelikan Hubi (dogodek je potekal v cca. 140 državah s 3600 udeleženci), lahko to preverite z iskanjem hashtaga #pelikanhubs na socialnih omrežjih.

Ikari
Prispevkov:43
Pridružen:29 Apr 2016, 01:22

Re: Nalivna peresa

Odgovor Napisal/-a Ikari » 04 Okt 2017, 20:42

In kje se je ta dogodek oglaševalo?

Matr se počutim ko budala, Pelikan tala zastonj črnila, jaz ga pa kupujem... :evil:

Odgovori