2013-10 Nakladalnica (kjer nakladamo o cemer koli :D)

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: 2013-10 Nakladalnica (kjer nakladamo o cemer koli :D)

Odgovor Napisal/-a miha » 13 Okt 2013, 22:39

@Doche: sedaj ne vem ali govoris od britvah ali DE brivnikih... ce govoris o britvah potem, ce bos dobi ltak oki bo ostra ok,.. je pa navadno problem pri teh nizkocenovnih da ne drzi ostrine in da jo je tezko (oz nekateri pravijo nemogoce) dobro nabrusiti... brije z nenabruseno britvijo pa je precej neprijetno, velikokrat se konca lahko z urezom ker folk vlece oz ne gre gladko in potem se na kaksksnih tezjih delik zna zarezat v kozo... skratka mocno svetujem dobro nabruseno britev ;)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Doche
Prispevkov:49
Pridružen:13 Okt 2013, 13:24
Kraj:Ried

Re: 2013-10 Nakladalnica (kjer nakladamo o cemer koli :D)

Odgovor Napisal/-a Doche » 13 Okt 2013, 22:50

@miha: Za nizkocenovne govorim o britvah, enkrat pač je želja jo imet. Ampak trenutno to ni prioriteta, zato tud raje ne bom naročal neke najcenejše kitajske robe. Lahko bi za občutek mogoče kupit tako, ki ima opcijo, da se vstavi noter klingica na pol zlomljena, če bi mi ta način britja ustrezal bi potem razmislil o kvalitetni britvi. Ampak najprej bom pa preskusil različne žiletke, zgoraj omenjene, ki sem jih naročil.

@Bajkman: BBS dobim jaz skoraj z poceni Gilette brivnikom s kovinsko glavo in Gilette navadnimi klingicami, ki se kupijo v vsaki trgovini. Je pa res, da ko grem v kontra smeri se pojavi tu pa tam kakšna rdeča pikica. Lahko rečem, da imam dovolj občutka, da čutim kadar ne gre gladko oz se kaj zatika ali "vleče" dlake ven iz kože :) Mi pa po eni strani tud ne ustreza BBS, ker imam občutljivo kožo in v kolikor se po britju malo dotikam kože, nastanejo takoj mozoljčki, ne glede na vrsto britja/brivnika itd.. Pogostega britja tud načeloma ne prenašam. Se brijem 1x tedensko, ko že vse zaraste :mrgreen: oz prej kot v 3-4 dneh se ne smem, je pač preobčutljivo vse.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2013-10 Nakladalnica (kjer nakladamo o cemer koli :D)

Odgovor Napisal/-a miha » 13 Okt 2013, 23:47

@Doche: se strinjam, da si raje kupi dobro, ko bo cas za to,.. ampak ta pravo, ne shavette, ce mene vprasas
britev.si ruleeees :)

Odgovori