One plus one telefon

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
One plus one telefon

Odgovor Napisal/-a miha » 01 Sep 2014, 22:29

zadnje case precej popularen telefon, saj naj bi nudil vrhunsko knofiguracijo (ki nese npr Samsungoega S5 in HTC One M8) za manj kot polovicno ceno,.. 300 euro za drazji model (slabsi ni kaj dosti cenejsi) ... zuanimivo je tudi da sodelujejo z razvijalno skupino (android) Cyanogen.. skratka ni dani

...vse skupaj je firma OPO zacinila z dejstvom (Apple fora pricakovanja in vzbujanja zanimanja za izdelek :D) da za nakup potrebujete invite, na zacetku jih je tala firma prvim 100 navdusencem, pozneje ostalim, in se pozneje tudi preko nakupov in nagradnih iger.

novica v slovenscini (KLIK)

stran proizvajalca (KLIK)

vasa mnenja,.. ga mogoce celo kdo ima, kaksno pametno mnenje.. :) .. sam sem malo skepticen do Androida saj veckrat vidim da ne deluje tkao lepo kot iOS, a tudi tu Cyanogen release to do neke mere resi.. :)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: One plus one telefon

Odgovor Napisal/-a Omega » 06 Sep 2014, 23:57

Ha, mnenja o One+ One... Ko sem videl koncept in da jim lahko uspe za tako (relativno) nizko ceno naredit tak telefon priznam da sem bil navdušen.
Potem, pa ko vidiš njihove kampanje za reklame, je pa to čisti obup... da grejo ljudje razbijat telefone KI ŠE DELAJO, samo zato ker so rekli da bodo MOGOČE dobili možnost za nakup njihove naprave se mi zdi neumnost brez primere...
To pa še ni nič v primerjavi z njihovim naslednjim poskusom za dobivanje podpore, kjer so dajali invite za telefone ženskam ki so se slikale (večkrat pomanjkljivo oblečene) z napisom nekaj na stil "I want a one+ One".
V glavnem, zanimivo predvsem zaradi tega ker vemo da imajo od prodaj telefonov tudi oni dobiček, in koliko morajo imeti profita šele večji proizvajalci z slabšimi specifikacijami in višjimi cenami (beri: Samsung, HTC, Sony) :(
Osebno se ga nebi branil, ampak če je zate main selling point prav cynogenmod, lahko to daš na katerikoli android brez večjih težav :D
Up spirits!

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: One plus one telefon

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Sep 2014, 00:14

Mah, malo tuhtam kaj bom nabavil ko bom moral, v naslednjih dneh bo verjetno iPhone predstavojen ki bo stal vec kot 2x vec kot tale one, ki deluje cisto kulturno, glede na mod je os verjetno poslihtan in bolj odprt (ceprav je nekaj porocil o dosti bug-ih), po pravici povedano ki deluje malo velik.
Glede hype-a za dobit telefon in invite se mi zdi da se pocasi pokitja in bi se invite dalo dobiti, govorice so da jih bodo ukinili in itak bodo glede na jesenske release verjetno morali spet kaksno finto ven dati :)...
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: One plus one telefon

Odgovor Napisal/-a Omega » 07 Sep 2014, 00:34

5,5 colski zaslon je kar velik ja :D je pa kar se mene tiče najvešja slabost tega telefona to, da nima reže za spominsko kartico (!) :( všeč mi je pa to, da lahko menjaš pokrov za baterijo, tisti leseni so prav seksi :P
Up spirits!

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: One plus one telefon

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Sep 2014, 00:43

Ja kupis pac 64G vatjanto ki itak ne stane dosti vec pa je. Sicer bi bilo fajn ce lahko dodas preko kartice ampakce malo pazis je tudi tako cisto kul se ti ne zdi?

A ti zamenljivi pokrovcki so te zunaj, jaz sem samo videl da naj bi enkrat prisli...
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: One plus one telefon

Odgovor Napisal/-a Omega » 07 Sep 2014, 00:52

hja, glede na to da imam samo glasbe čez 100 GB bi šlo precej na "knap" :D za pokrovčke je pa rečeno da bodo prodajali samo 3rd party, se pravi bolj kakšne trgovinice in pa po ebayu, lahko pa jih narediš sam (če imaš 3d printer seveda)
*edit: aja, pa samo za info, forum time imaš eno uro nazaj nastavljen :P
Up spirits!

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: One plus one telefon

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Sep 2014, 08:45

Bomo videli kaksni bodo pokrovcki.
Glede muzike pa sem sam v takih primerih dal gor malo bolj selekcionirano muziko :D.
Za cas sem ze enkrat nekaj rihtal, bom pogledal ob priliki, ce se prav spomnem zafrkava stvar.
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: One plus one telefon

Odgovor Napisal/-a TMB » 07 Sep 2014, 18:01

A ni tako, da naj bi bilo od oktobra naprej možno kupiti telefon brez povabila?
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: One plus one telefon

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Sep 2014, 19:03

Neke napovedi v tej smeri so bile ja, se pa nisem toliko poglabljal in preverjal in bral da bi bil zares dobro informiran o stvari
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: One plus one telefon

Odgovor Napisal/-a Omega » 07 Sep 2014, 19:07

Hja, zdaj sem pogledal njihovo stran in piše tole: "available starting from q2"
torej če jaz prav razumem bo na voljo za nakup enkrat od aprila dalje (al pa junija, nevem kako mislijo from q2)
Up spirits!

Odgovori