FIFA World Cup 2014!!!

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Bajkman
Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 03 Jul 2014, 12:36

Povem, če tudi ti poveš.. :D

Osebno sem že tradicionalno za Nemčijo. Za njih navijam od Italije 90 dalje. Niso tako prepričljivi, AMPAK ŠE SO V IGRI! ;)
Argentina mi je tudi pri srcu, problem bi imel edino, če bi igrala proti Nemčiji.

Edina reprezentanca, kateri ne bi mogel zameriti zmage nad Nemčijo ali Argentino, je Kolumbija, saj si to zasluži. Že zaradi smrti Andresa Escobarja. Tudi po njegovi zaslugi je Kolumbija sedaj bolj urejena država in upam da se jim uspe oddolžiti za dogodke izpred 20 let.

Fasan

Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Fasan » 03 Jul 2014, 14:08

Bajkman napisal/-a:Povem, če tudi ti poveš.. :D

Osebno sem že tradicionalno za Nemčijo. Za njih navijam od Italije 90 dalje. Niso tako prepričljivi, AMPAK ŠE SO V IGRI! ;)
Argentina mi je tudi pri srcu, problem bi imel edino, če bi igrala proti Nemčiji.

Edina reprezentanca, kateri ne bi mogel zameriti zmage nad Nemčijo ali Argentino, je Kolumbija, saj si to zasluži. Že zaradi smrti Andresa Escobarja. Tudi po njegovi zaslugi je Kolumbija sedaj bolj urejena država in upam da se jim uspe oddolžiti za dogodke izpred 20 let.

Tudi jaz navijam za Nemčijo, čeprav se mi do sedaj niso zdeli najbolj prepričljivi......
Naj zmaga najboljši, najbolj vzdržljiv; všeč so mi tekme, kjer dosežejo gole že v rednem delu; pri enjstmetrovkah pa je dostikrat več sreče in ni rečeno, da zmaga prava ekipa. :(

Bajkman

Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 04 Jul 2014, 20:05

Evo, Nemčija z rezultati enostavno ne razočara!! :D :D :D

Že četrtič zapored v polfinalu. VESEL!!! :lol:

Bajkman

Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 08 Jul 2014, 22:53

woohooooooooo!!!! :lol: Deutschland!

EDIT: vsak komentar odveč.. :D
Bojim se, da bosta ravno moji dve ekipi v finalu. :lol:

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Primorec » 09 Jul 2014, 11:30

V finalu bosta nemčija in nizozemska...

Bajkman

Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 10 Jul 2014, 00:49

Primorec napisal/-a:V finalu bosta nemčija in nizozemska...
Napaka... :lol:

Sem čutil, da bosta moji ekipi igrali med sabo. :D

Ampak imel bom problem, za koga stiskati pesti. Tradicionalno sem za Nemčijo, a Argentina z Messijem kot najboljšim igralcem sveta si zasluži to trofejo. Zato bom rekel naj zmaga boljši. Si pa ne želim ponovnih 11-metrovk.

Bajkman

Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 14 Jul 2014, 01:42

Pa sem dočakal dan katerega si želim že od leta 91, ko sem začel po razpadu Jugoslavije strastno navijati za Nemčijo. Prepričan sem, da je zmagala najboljša ekipa. ;)

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Primorec » 15 Jul 2014, 07:17

Hm, tista zlata rokavica in še bolj zlata žoga sta diskutabilni..Že Maradona je to izjavil in mu dam popolnoma prav..Messi ni na tem sp blestel prav nič...Bi drugi bolj zaslužili, in vratar in najboljši igralec, obe nagradi sta končali v napačnih rokah..
Saj se je itak videlo že messi-ju na obrazu da mu je težko sprejet nekaj kar ni zaslužil..

Odgovori