...kaj trenutno pocnem?

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Odgovori
kavka
Prispevkov:448
Pridružen:21 Jan 2016, 19:48
Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a kavka » 31 Jan 2018, 08:37

Objektiv je bil zrcalni rus 550 mm F 8,5. Poizkusil sem tudi z Canon FD 300 F4, ki pa se je slabše obnesel.
Tako , da je blo tole 1100 mm. Si kar zadel :D
LP Gorazd

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a brico » 01 Feb 2018, 00:01

kavka napisal/-a:Objektiv je bil zrcalni rus 550 mm F 8,5. Poizkusil sem tudi z Canon FD 300 F4, ki pa se je slabše obnesel.
Tako , da je blo tole 1100 mm. Si kar zadel :D
LP Gorazd
yebeš fotke..kako kaj gramofon???????

https://www.youtube.com/watch?v=dSINO6MKtco
...is a good man without a good knife really a good man ?

kavka
Prispevkov:448
Pridružen:21 Jan 2016, 19:48

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a kavka » 01 Feb 2018, 20:36

Gramofon je kar malo na "strani". Mal sem po bajti štemal, par vrat vgradil, Yamaha čaka samo še batne obročke, pa bo vozna ( prebarvana, zamenjani vsi ležaji in tesnila..), kopito za puško gre naslednji teden na eloksacijo, pa še kaj bi se našlo. Tko da sami izgovori, da še ni fertik. Samo izležavam :mrgreen:
LP Gorazd
PS v kratkem se spravim na podložni beton

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a brico » 02 Feb 2018, 01:39

kavka napisal/-a:Gramofon je kar malo na "strani". Mal sem po bajti štemal, par vrat vgradil, Yamaha čaka samo še batne obročke, pa bo vozna ( prebarvana, zamenjani vsi ležaji in tesnila..), kopito za puško gre naslednji teden na eloksacijo, pa še kaj bi se našlo. Tko da sami izgovori, da še ni fertik. Samo izležavam :mrgreen:
LP Gorazd
PS v kratkem se spravim na podložni beton
a se hecaš...jaz sem v mes zamenjal 10 komadov...res pa je da moj projekt stagnira....samo, osnove mi ne primanjkuje....posluša se na treh koncih....juhuuuuuuuuuu.... :lol:
...is a good man without a good knife really a good man ?

kavka
Prispevkov:448
Pridružen:21 Jan 2016, 19:48

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a kavka » 08 Feb 2018, 13:22

:mrgreen:
P2080263_600x400.JPG
P2080263_600x400.JPG (98.04KiB)Pogledano 3891 krat
LP Gorazd

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a olly » 18 Feb 2018, 20:03

No, pred pol ure sem bil tam, pa vseeno.

V režiji Jureta Breceljnika:

Slika

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a brico » 19 Feb 2018, 16:32

berem post od frenda na FB...čeprav ga sam nimam (FB):

V nekaterih trenutkih življenja razumeš, kdo so pravi prijatelji ali tisti, ki te resnično cenijo. Na žalost te večina prijateljev zapusti, ampak vedno pošlješ "zdravo", v resnici pa ne potrebuješ časa za branje. Odločil sem se, da pošljem to sporočilo v podporo posebni osebi, ki se še naprej bori. Ki polni svet s sladkim nasmehom in sladkim duhom. Zdaj bom pogledal tiste, ki bodo imeli čas prebrati to objavo do konca. To je besedilo, samo da vidim kdo bere in kdo deli brez branja. Rak je zelo invazivne in uničujoča bolezen za naše telo, tudi po koncu zdravljenja, vaše telo pa se še vedno bori s tem, da poskušate ponovno zgraditi vso škodo, ki jo povzroča kemoterapija in sevanje. To je zelo dolg proces. Ne bi bilo lepo videti, kdo lahko razume, kaj vse so prestali? V čast člana družine ali prijatelja, ki ima ali se bori proti raku, je bodisi ozdravljen ali mrtev; kopiraj in prilepi to na tvojo stran. Vsi pravijo: "če kaj potrebuješ, ne oklevaj, da me pokličeš, bom tam, da ti pomagam". zato stavim, da je večina videla to objavo (mogoče celo brala do konca) ne bo naredila, ampak Mislim, da bo nekaj mojih prijateljev objavil, da bodo pokazali svojo podporo družini ali prijateljem, ki se borijo. Samo kopiraj (ne deli) in prilepi. Želim si, da bi vedel, kdo bi si vzel minuto svojega dneva in prebral ta status. Potem napiši "narejeno" v komentar. - hvala,
...is a good man without a good knife really a good man ?

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a Puskin » 19 Feb 2018, 19:29

Kdaj boš pa meni zvočnike za hitachija sestavil?
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a olly » 19 Feb 2018, 20:14

@brico, ja, še preveč je takih žalostnih zgodb okrog nas ...

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a brico » 23 Feb 2018, 12:09

Puskin napisal/-a:Kdaj boš pa meni zvočnike za hitachija sestavil?
puf pant...si me najdel....moraš me večkrat brcnit v rit...ali pa nakautirat...komi pridem v jazzbino...ne vem več kje imam kaj...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Odgovori