Ure

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Odgovori
Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10
Re: Ure

Odgovor Napisal/-a brico » 21 Feb 2018, 02:02

Puskin napisal/-a:Odvisno od luknje... Če je čista ni panike... Če pa zadane krogla kaj čvrstega v nogi, pol je pa štala!
Halo, jaz sem moški, delam, pijem, prdim... Zvečer po šihtu gledam tv in se mastim s čipsom in bobi palčkami! V trgovino hodi žena... Ok, tu pa tam se tudi obrijem in ko imam dober dan v službi, jo tudi tlesknem po guzici! :D
ti si pravi moški....ne jaz ko pomivam posodo.....res je da ne trošimn te smeti ampak vseeno včasih hodim v trgovino...zadnje čase se bolj švoh brijem, ne bom povedal zakaj, vsekakor delam, ločem, prdim, in se trudim biti družaben...TV pa itak ne gledam.....
ne boste verjeli....gledam short films na youtube: tipo Western, post akopoliptys, scifi, sve i svašta....3 min do 30 min....vrhunski filmići....taman za lahko noć....CGI, DREAM...pogledajte to....ni zaYebancija....večinoma ni happy enda...kruta resnica....borba za obstanak....juhuuuuuuuuu.....
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Ure

Odgovor Napisal/-a olly » 24 Feb 2018, 09:39

Kopiram iz SOTD teme, da ne bomo smetili tam:
brico napisal/-a:@olly@, ura, tudi če je IWC, 3 ATM, vodotesnosti....bla bla bla ....lepo...ampak to je za pederčine....- 200 je minimalac....in še to: kdo rabi chronograph....moj frend , ko mi ga da na roko ne dovoli da ga sprožim.....bulll shit...da ne bi kaj zayebal....pa gre za Zenith....kdo v današnjem času rabi komplikacije???edino perverzneši, kompleksaši....jaz si želim samo eno....minute repetitor....najbrž jo ne bom imel, ne videl v živo....rabil bi jo samo v post apocalyptic času....ko ne bo več elektrike....juhuuuuuu..... :lol: ....
Saj vem, da te razganja od zavisti in da ti sugestija za nedosegljivost te ure zame dela na polno :mrgreen:

Prav za tistega Portugieserja sem šel preko svojih načel in izjavil, da bi plačal komplikacijo, ki je ne rabim, ker je zaradi nje ura tako lepa, da je ne morem spraviti iz glave :)

Tudi meni je kronograf popolna neumnost, draga zaradi neuporabnih komplikacij, ki uro precej podražijo.

Kolega je ves naphan z napuhom, ko se naokrog važi s svojim El Primero kronografom in vprašal sem ga, kako pogosto uporablja štoparico ter prosil, da odgovori iskreno in po pravici. Odgovoril je, da jo nikoli ne rabi, le tu in tam pa jo zažene iz čiste fore, toliko da se kazalec malo vrti naokrog. In jaz ga potem zafrkavam, da jo verjetno uporablja le pri teku, pa še to samo takrat, ko lovi tramvaj v Zagrebu :)

V čem je finta, da tvoj kolega ne dovoli sprožit štoparice? Se boji, da mu bo na mehanskem presežku, ki ga nosi, štoparica povzročila kakšno poškodbo?

Jaz si od komplikacij na uri želim poleg datuma samo še indikator navitja, tisti moj perverzni alter ego pa se ne bi branil tourbillona :mrgreen:

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Ure

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Feb 2018, 13:00

dobro jutro....zakaj ne dovoli...uf, to je težko za razložit...že to da jo da iz roke komu, je znannstvena fantastika....evo ti fotka:
Priponke
IMG_2963.jpg
IMG_2963.jpg (111.28KiB)Pogledano 3963 krat
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Ure

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Feb 2018, 13:06

@Puskin@, za tega Vulcana prvič slišim...drugač sem imel par teh čričkov...zadnji Poljot je šel tri mesece nazaj nekam na primorsko...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Ure

Odgovor Napisal/-a Puskin » 24 Feb 2018, 13:55

Že kot klinac sem nekje prebral, da so to ure, ki jih dobi predsednik of the US. Nisem pa pol nikoli preverjal, če je to res. Imajo pa kr luštne modele.
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Ure

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Feb 2018, 15:21

olly napisal/-a:
Jaz si od komplikacij na uri želim poleg datuma samo še indikator navitja
ne rabiš nič...nikoli nisem pogledal datum na uri...indikator navitja še manj...zato jaz večinoma nosim automatic...in tu in tam pogledam na http://www.time.is


če že:
Priponke
IMG_3050.jpg
IMG_3050.jpg (129.02KiB)Pogledano 3954 krat
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Ure

Odgovor Napisal/-a miha » 24 Feb 2018, 15:29

Huh, jaz pa sem mnenja da mora biti na uri se datum, zame zelo uporabna funkcija, jo dnevno uporabljam.. sem prav to razmisljal ob firbcanju/pregledovanju ur na puskinovem linku..
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Ure

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Feb 2018, 15:55

@olly@, Massdrop...cca. 200$ ...
Priponke
IMG_3051.jpg
IMG_3051.jpg (91.06KiB)Pogledano 3952 krat
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Ure

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Feb 2018, 17:39

še to si oglej....to ni drago...Junkers Automatic Bauhaus 6060
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Ure

Odgovor Napisal/-a miha » 24 Feb 2018, 17:47

https://youtu.be/BesSK67Mzms

Evo, kupis zarjavel Breitling in ga spucas, nebi dal roke v ogenj da mogoce ni kavka ze spucal par ur pa nam ni povedal :)..
britev.si ruleeees :)

Odgovori