tvbshaving d.o.o.

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
Bajkman
Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 23 Sep 2014, 12:29

Potrjujem med vrsticami skriti predlog za britvice:
- Polsilver SI
- Astra SP
- Feather
- Morda bi bile komercialno zanimive še Gillette Silver Blue

@Primorec bo rekel Perma-Sharp

Mislim da kaj drugega niti ne potrebujemo. Če se motim, bodo pa ostali povedali. Manjša kot je izbira, večja je količina in boljša cena :lol: . ;)

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a akaj » 23 Sep 2014, 12:43

Tocno te tri sem tudi jaz imel v mislih. :)
Mislim, da je dobra zamisel...se tudi strinjam glede manjse izbire itd.
Jaz bi definitivno narocil oz narocal.

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 23 Sep 2014, 12:47

No, da ne bo z moje strani "lapanje" v prazno, bi še argumentiral:
Astra SP - najboljše razmerje med kvaliteto/ceno
Polsilver SI - najboljša kvaliteta
Feather - najostrejše
Gillette Silver Blue podobno kot Polsilver SI

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 23 Sep 2014, 15:02

Bajkman napisal/-a:Ne vem zakaj, do prihoda Paola na forum, še nisem zasledil Bathman mil? Zna morda kdo o njih podati kako informacijo?

LP
jaz ne more nic ti povedet oziroma nasvetovat ker sem vkljucen prevec :D :D :D :D :D :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a miha » 23 Sep 2014, 18:39

:D :D jaz pa mislim da ste nekaj pozabili... Mi vsi ali vecina nas tukaj kupuje rada nove/razlicne stvari, ko kaj kupimo tega ne rabimo ker nebi imeli (glede na to da ima vsak 10-100 mil, 100 ziletk, vec britev/brivnikov ampak bolj v smislu eksperimetiranja ipd... Torej bolj ko je razlicna ponudba v trgovini boljse je po kojem mnenju.
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 23 Sep 2014, 18:50

Se strinjam, to je zdravo razmišljanje. Saj zato pa imajo ista mila po 20 ali 30 različnih vonjev. Temu se ekonomisti rečejo "pospeševanje prodaje". :lol:

V to kategorijo spadajo brivniki, mila, čopič, britve, AS-i, balzami itd. No, britvice pa menim, da na tem področju vsaj delno izstopajo. Med njimi ni take razlike, kot se včasih prikazuje. Važno da je čim ostrejša in da zdrži čim dlje. Na podlagi teh dveh specifikacij je ni čez Polsilver SI, katera je za svojo ostrost obenem tudi relativno blaga.
Lahko bi v krog dodali še Personna, in Bolzano. Ampak Personna res ni dovolj ostra in pri meni se že kot nova zatika. Bolzano ni slaba, a ni poceni in nikjer ni vodilna, izjema morda samo vzdržljivost.

Jaz bi sicer želel poizkusiti ruske britvice, predvsem Rapira Swedish Supersteel. A ne pričakujem revolucije in bi bilo škoda, da bi zaradi njih bile Polsilver dražje.

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 23 Sep 2014, 20:25

Slika
upload

Pozdravljeni . Predstavljam Vam zadnje izdelke TVBSHAVING od jutri naprej jih lahko dobite na nasem spletu

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 23 Sep 2014, 21:52

Za začetek ocena Duke 3 Best. :D

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Primorec » 24 Sep 2014, 07:38

Kar se žiletk tiče bi bile za dodat na wanted spisek še personna med prep ali lab blue. Strinjam se z predlogom za Rapiro, pa še kak Voskhod bi bil za probat..

Par postov više omenjene Bolzano pa jih jaz prodajam pod malimi oglasi že eno leto in jih noben noče, čeprav so jih na hrvaškem forumu pred časom full hvalili, zato sem jih takrat kupil 100, porabil ali prodal vsega skupaj 20..Hočem reči da niso ravno 'hot stuff' kot npr polsilver, so pa nekako na nivoju Astre, čeprav dražje..

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 27 Sep 2014, 15:52


Odgovori