L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a miha » 13 Feb 2014, 08:43

hvala... sam smo se res potrudili :), upam da vam prav pride..
britev.si ruleeees :)

Jake the Mess
Prispevkov:30
Pridružen:13 Feb 2014, 11:25

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a Jake the Mess » 13 Feb 2014, 14:21

Se pravi lahko vzameš kremico za 5 € zraven pa dobiš izdelek v vrednosti 11 €? :D

Sam se sicer nagibam k nakupu enega od mil za britje. Lahko kdo opiše vonj tega Cade-ja prosim?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a miha » 13 Feb 2014, 14:32

ja moras kupiti en izdelek iz liste v prvem postu, naceloma velja da 1 kupec 1x lahko ob uproabi kode dobi ob nakupu kateregakoli (ali vec) artikla iz liste 1 Balzam za po britju Cade – Divji brin (30 ml v vrednosti 11,20 €)..

vonj mila pa tezko opisem, ce se bova v zivo videla zaradi britev ti lahko milo prinesem za povohati, samo spomni me,.. druga varianta pa je da v trgovini loccitane povohas (jih je kar nekaj po Sloveniji kot se spomnem)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Slice
Prispevkov:170
Pridružen:26 Sep 2013, 11:03
Kraj:Zagreb, Hrvaška

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a Slice » 13 Feb 2014, 16:02

miha napisal/-a:Druga varianta pa je da v trgovini loccitane povohas (jih je kar nekaj po Sloveniji kot se spomnem).
+1: Probaj pomirisati u trgovini jer se osjeti kroz pakiranje!

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a miha » 13 Feb 2014, 17:12

z L'Occitane-a so mi poslali se link do njihove FB strani ce bi kdo rad pogleda, sledil ali kaj podobnega.
facebook.com/loccitaneslovenija
britev.si ruleeees :)

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a chrom » 13 Feb 2014, 22:25

Jaz imam kar nekaj njihovih zadev, v glavnem vse 4 cele kolekcije (Bavx, Cade, Loccitane in Vetiver), kar je pač za dobiti od kolekcije (Milo in krema za britje je recimo samo Cade, v MB sem danes videl, da imajo Cade kremo za britje po polovični ceni (9e), Loccitane recimo nima deodoranta itd). Verdona nisem kupoval, morda ga še bom.

Vonji mi gredo pa takole:

1. Loccitane, tisti vijolčične barve, z sivko. To je imo najboljši vonj, jaz imam absolutno vse iz te linije razen pene za britje. Priporočam toaletno vodico!
2. Bavx in Vetiver skupaj. Ta dva vonja sta mi tik pod zgornjim, vendar vrhunska.
3. Cade Ampak to samo zato, ker je najmanj močan vonj, jaz imam pa raje močne vonje.

V bistvu so mi ti trije parfumi NAJBOLJŠI v moji kolekciji teh parfumov/toaletnih vod, poleg linije Imaginary Authors. Te toaletne vodice res priporočam.

Cade pa je bolj nežen vonj, tak na nivoju recimo IK.

Vsekakor je najbolje iti v prodajalno in vse to prevohati, Cade boste dobili tudi vzorček balzama za po britju v taki vrečkici za vzorce, tudi brez nakupa, če samo vprašate. Jaz sem danes nekaj kupoval za drago za jutri in mi jih je deklica dala 13 komadov. Pride prav za kaka potovanja....

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a miha » 04 Mar 2014, 00:28

... fantje samo da opomnim,. se malo pa bo akcija zacela veljati (preverim se pri L'Occitane ce je vse nared) ...
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a miha » 05 Mar 2014, 07:30

... evo akcija je aktivna,.. za uveljavitev uporabite akcije uporabite kodo "BRITJE" (brez narekovajev). Pravila in pogoje (kakor tudi kodo) najdete v prvem postu te teme.
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a miha » 05 Mar 2014, 21:32

... je kdo kaj sprobal,...? jaz sem ze zjutraj sprobal in del :), narocil sem Verdon AS vodico... ima me se da bi sprobal se Cedre & Oranger... mogoce drugic,.. predvsem me zanima tudi vonj :)
britev.si ruleeees :)

marko
Prispevkov:20
Pridružen:26 Feb 2014, 20:41

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a marko » 06 Mar 2014, 11:16

jaz sem sprobal in ravnokar oddal naročilo za brinovo milo za britje :)
Drugače pa sem že kar nekaj časa uporabnik njihove kreme za po britju, prav tako divji brin, in moram priznat da mi je to eden boljših izdelkov na tržišču :)

Odgovori