2013-11 Kaj sem kupil ta mesec

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
titanko
Prispevkov:14
Pridružen:27 Nov 2013, 08:18
Re: 2013-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a titanko » 27 Nov 2013, 20:45

Presurfal sem kar nekaj zadev in tole je bilo še najoptimalneje. Tudi kontakt je bil zelo gnetelmensko angleški in resen tako da sem se pač odločil za to varinato, bolj po instinktu kot pa kaj drugega.

Cena je bila 101.57 GBP s pošiljanjem, ker je na netu mislim, da objava ne bo problem.
Vesel bom informacije glede pasu, če gre za dve naročili bo verjetno enostavneje 8-)

Pa da vidimo kaj pride :D ...

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2013-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a miha » 27 Nov 2013, 20:47

ja lahko jutri poklicem pa vprasam kako pa kaj (pa da ne bo pomote, jaz ne dobim % od njih, samo fajn se mi zdi :D ) , ce seveda vama je do nakupa, najboljse da se dogovorita in me kontaktirata preko pm da ne bomo prevec smetili
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: 2013-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 27 Nov 2013, 20:49

ZS bo vsak čas prispelo titankotu v nabiralnik.. :D

Bajkman

Re: 2013-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 27 Nov 2013, 21:39

@titanko, smem vprašat, kako si se do sedaj bril?

LP

titanko
Prispevkov:14
Pridružen:27 Nov 2013, 08:18

Re: 2013-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a titanko » 27 Nov 2013, 22:01

Seveda,

brijem se že od 3 letnika gimnazije tako da imam s tem precej dela oziroma drugačerečeno gosto in močno brado, obratno sorazmerno z lasmi :lol: .
Bril sem se praktično že z vsem možnim, najraje pa z DE. Nazadnje sem zaradi pomanjkanja časa pristal na elektro philipsu s trojno glavo in prednanašanjem pene, kar mi je sicer super, vendar se zavedam, da bo po enem letu že potrebno zamenjati glavo in potem itaq stane toliko kot nov brivnik in potem izbira itd itd, pa tudi ni nobene romantike v tem. No časi so se spremenili in odločil sem se, da si privoščim jutranjo seanso oziroma, ker ne pijem kave mi bo to neke vrste meditacija in zbiranje pozitivnih misli in sproščanje. Včekrat se tudi spomnim dedka in njegove lesene škatle z ogledalom in takšne britve... - moram malo pobrskati po zaprašeni zgodovini in morda še najdem kje ta skriti zaklad.

Kako pa ste ostali prišli do tega "odkritja"?

Bajkman

Re: 2013-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 27 Nov 2013, 22:06

Hm, če pokomentiram zase, sem na DE od februarja. Pred tem sem bil na kartušah, z vmesnim električnim brivnikom, ki pa se ni obnesel, samo strošek mi je naredil slabih 150 EUR.

Z britvijo še nisem poizkusil, imam pa v načrtu, ker mi je miha eno pripravil.

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: 2013-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 28 Nov 2013, 11:09

Včeraj sem se vrnil iz Milana, kjer sem kupil Proraso kremo za pred britjem ter neko Proraso kremo v steklenički ( belo ), na kateri piše da je proti iritaciji kože.

Doma me je čakal paket iz Kitajske. Dobil sem Rimei in zelo mi je všeč. Glede na prebrano, sem pričakoval da bo pecej lažji, pa sploh ni. Zdi sem mi zelo OK in dobil sem že pomislek, zakaj sem kupil toliko dražji Mühle R89. No ja, čas bo pokazal svoje. Sedaj pričakujem še Weishi in brivnikov bo pri bajti za nekaj generacij. :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2013-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a miha » 28 Nov 2013, 11:23

... pol ima da danes pade 1 reportaza s slikami o prvem britju z.... ;) ?
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: 2013-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 28 Nov 2013, 11:34

Edmond Dantes napisal/-a:Včeraj sem se vrnil iz Milana, kjer sem kupil Proraso kremo za pred britjem ter neko Proraso kremo v steklenički ( belo ), na kateri piše da je proti iritaciji kože.

Doma me je čakal paket iz Kitajske. Dobil sem Rimei in zelo mi je všeč. Glede na prebrano, sem pričakoval da bo pecej lažji, pa sploh ni. Zdi sem mi zelo OK in dobil sem že pomislek, zakaj sem kupil toliko dražji Mühle R89. No ja, čas bo pokazal svoje. Sedaj pričakujem še Weishi in brivnikov bo pri bajti za nekaj generacij. :)
Proraso "krema" v beli steklenički je After Shave Balsam za občutljivo kožo, brez alkohola. Moje mnenje je, da je to slabša izbira za tiste, katerim alkohol ne škoduje. Konec koncev deluje dezinfekcijsko, kar je seveda koristno.
Pa ne obupaj nad Mühle R89, najprej moraš oba še nekakjkrat probat. V končni fazi lahko R89 brez težav prodaš (sicer z manjšo izgubo), Rimei pa ne verjamem da boš prodajal. :lol:

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: 2013-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 28 Nov 2013, 12:49

Saj ne obupujem nad Mühle, saj sem se z njim lepo obril in na pogled je zelo lep. To sem rekel zgolj zaradi cene, saj je precej dražji, kot recimo Rimei. Prodajati ne mislim nič, saj vse skupaj ni noben denar. Kvečjemu bom še kaj kupil, saj ljudje kupujemo z očmi in ne toliko zaradi potreb. :D

Odgovori