2015-06 SOTD

Britje dneva oz Shave OF The Day (SOTD) je del foruma namenjen deljenju slik in opisov "setupov" ki ste jih uporabili za "današnje" britje
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: 2015-06 SOTD

Odgovor Napisal/-a miha » 10 Jun 2015, 22:28

olly napisal/-a:Včeraj si se pozabil obrit! :mrgreen:
:twisted:
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: 2015-06 SOTD

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 10 Jun 2015, 22:52

Ni mi zneslo.. :D

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: 2015-06 SOTD

Odgovor Napisal/-a brico » 11 Jun 2015, 19:10

GEM G....juhuuuuuu

Slika
...is a good man without a good knife really a good man ?

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: 2015-06 SOTD

Odgovor Napisal/-a Puskin » 11 Jun 2015, 20:31

Tale Tak je fantastično pivo...a najbolj paše direkt na tešče po treningu. Stegnem pint po grlu prej kot moj prijatelj, ki je res ljubitelj piva. Pa on ponavadi pije že drugo, ko jaz nisem niti na polovici prvega...Ampak po treningu mi resnično paše. Kot najstnik sem se vedno spraševal, zakaj tastari poleti pijejo to grenko svinjarijo! Glej ga zlomka...bonus enega piva poznam...malus treh,štirih petih pa tudi! :D
A da se preselim za 24 ur nazaj, ko sem v kopalnici gledal in opazoval klingo, ki sem jo izpel iz slanta. Zakaj izpel? Ker sem imel občutek, da se preveč zatika pri zadnjem britju. Pa gledam, ocenjujem in študiram...pa grem z njo proti dlakam na roki in brije da je joj...kako ne bo, saj na njej piše Feather! No in jo nonšalantno spet privijem nazaj. Dam namakat penzl in stopim na balkon. Na balkonu se zadnje čase malo več zadržujem...sončna očala...v roki poten kozarec v njem pa gin tonic...penzl se namaka! Jaz pa čakam...čakam, da pride mlada soseda na balon na čik...in dočakam...pogled na belo na pol prosojno majčko, ki ji seže direkt do spodnjega roba ritnic. Saj veste, to je to...pogled...domišljija dela in to je en delček dneva ko si v glavi rišeš sceno! Seveda...ostane pri tem, a tudi to je del naše kulture mesenosti....sem že napisal, da se penzl namaka? Jaz glumim, da ne gledam...ona glumi, da ne ve, da sem tam...a izda jo njen filmski odhod nazaj v notranjost stanovanja...miga z bogi, počasi...ti trije koraki so doterani...izpiljeni...ve, da se mi oči napenjajo in po moje čuti...zna bit, da je dobila rahle opekline od pogleda...Zadiham trikrat...stegnem gin na eks po grlu in krenem v kopalnico!
Zamešam Arkota iz tube...nanesem peno, ki je lepa a njena drsnost me nekako ne prepriča. Dolga brada kar ustavi slanta...in ja...takoj sem vedel, da bo borba! Potreben je bil pritisk in ni mi jasno, saj se mi je klina zdela ostra! Vseeno sem opravil dva prehoda WTG in ATG s slantom. Popravke sem delal z Gillette Tech, Saj vem, da me ne more ranit, saj je že s slantom bila borba...zatikal se je na kocinah in preveč puščal za sabo.
Rezultat je seveda BBS...za vsako ceno! Pa sem krenil nad lasišče, kjer je slant z lahkoto opravil...najbrž zaradi mehkejših dlak, kot tudi zato, ker je brada bila dva tedna neobrita -gusar stajl!
Britje ostalih dlak tudi lahkotno...in tako se je moj brivski dogodek končal.
BBS danes nisem več, a bi z nežnim brivnikom do njega z lahkoto prišel! Ma kaj naj vam rečem...poletje je tu...kratke hlače, malo bradice, hladno pivo in vonj po morju, sproščenosti, hormonih... :D
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: 2015-06 SOTD

Odgovor Napisal/-a olly » 11 Jun 2015, 22:08

@Puskin ...

Zakaj, hudimana, so tvoji zapisi vedno tako kratki ... ?

:mrgreen:

Užival sem ob branju, kot vedno!

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: 2015-06 SOTD

Odgovor Napisal/-a Puskin » 15 Jun 2015, 21:34

Brada raste...poganja...a jo danes obrit bi bil greh!
Bom raje počakal jutrijšnji dan. Danes bom raje čas zmetal kam drugam...naprimer večernemu posedanju na balkonu.
Nebo kaže znake poletne nevihtice...grozi...bomo vidli, če bo kaj iz tega!
A jutri bo brada zrela za britje! Pa tudi če ne bi bila bi se jutri obril!
Tako sem se odločil!
Zakaj?
Danes popoldan sem se zbudil in telefon poln klicev, sporočil... pa seveda sem rabil ene pol urce, da sem prišel k sebi in začel odpisovat na sporočila, vračat klice... In na koncu neka neznana cifra, pa da še to pokličem in presenečenje je sledilo...na drugi strani žice možak, ki pravi, da mi je danes poslal paket. Po začetnem presenečenju navrževa še par besed in pogovor zaključiva. On se je najbrž vrnil v svojo rutino, mene je pa pustil v tem pričakovanju paketa.
A bo res jutri...a bo naša pošta res tako hitra! Saj verjamem da bo...a kaj bo če ne bo???
Spet bom bentil in bil jezen na našo pošto....kot malo dete neučakan.
In če bo jutri res tu...pade britje z novim brivnikom in temu primerno tudi opis SOTD!
In če ne... bom premlatil prvega poštarja ki mi prečka pot! :D
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: 2015-06 SOTD

Odgovor Napisal/-a olly » 15 Jun 2015, 21:36

Dajmo, poštar, dajmo!

Dajmo!!!

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: 2015-06 SOTD

Odgovor Napisal/-a brico » 16 Jun 2015, 22:18

in kaj zdaj?...a bo padlo to britje stoletja ali ne bo nič iz tega?!?... :lol: ...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2015-06 SOTD

Odgovor Napisal/-a miha » 16 Jun 2015, 22:25

... cakamo :) 8s slikico c ese da :D)

@brico: kako pa kaj tvoje britve in britje a so sle na podstreho?
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: 2015-06 SOTD

Odgovor Napisal/-a brico » 16 Jun 2015, 22:37

čakamoooooooo?!?!?

tresla se gora, rodila se miš... :lol:

@miha@, britve so na stad by_u....samo čakajo mirno roko...otročiček kerubinček si je izboril samo en popravc tako da se izogibam ostrini...imam raje kozarec v roki... :lol: ...
kako pa kaj tvoja novorojenčka?...a kej spiš???... 8-)
...is a good man without a good knife really a good man ?

Odgovori