Kako na forumu prikazati slike

Pravila, obvestila ter ostale uradne stvari.
Odgovori
Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10
Re: Kako na forumu prikazati slike

Odgovor Napisal/-a brico » 23 Nov 2016, 22:27

torej, noben ne ve zakaj mi, od ponedeljka dalje, shranjuje fotke kot .jpeg ki ga shrani.si ne podpira?...vmes nisem nič upgradeal in se ničesar dotikal... :? ...

začelo se je z nakupom novega telefona ?!?...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Kako na forumu prikazati slike

Odgovor Napisal/-a olly » 23 Nov 2016, 23:11

@brico, jaz bi res rad videl, kako to pri tebi dela ...

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Kako na forumu prikazati slike

Odgovor Napisal/-a brico » 23 Nov 2016, 23:33

hočeš reč kako to pri meni ne dela...zdaj sem poizkusil dat na forum stare fotke z jpg končnico preko shrani.si in me, ali vrže ven ali napiše napaka na strežniku...ali mi sploh v štartu ne dovoli ulaz v Shrani.si...
mah...grem spat...dost mam tega sranja...
lahko noč
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Kako na forumu prikazati slike

Odgovor Napisal/-a olly » 23 Nov 2016, 23:37

Resnično se pri tebi dogaja nekaj čudnega. Uporabljaš Safari, ali Firefox?

Se ti da poskusit še z drugim browserjem?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Kako na forumu prikazati slike

Odgovor Napisal/-a miha » 24 Nov 2016, 00:48

Olly: Pentalobe P5 bi z ali imeti v bauhausu (kajuhova, lj), prodajajo skatlico teh redkejsih izvijacev, ne vem pa ce je v naboru

Brico: govoris o novem telefonu, to je npr lahko razlog da dela jpg prej, sedaj pa jpeg (iPhone npr v jpeg ce se ne motim). V bistvu je isto sranje, le da ima shrani si neko zaporo z jpeg. Kot receno, ce po domace kpreimenujes file in mu v koncnici fajla izbrises crko "e" da bo iz jpeg ratal jpg potem ga pozre, oz vcasih je tako slo. Ce shrani si ne deluje pa seveda zal ne bo to pomagalo..
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Kako na forumu prikazati slike

Odgovor Napisal/-a olly » 24 Nov 2016, 05:40

miha napisal/-a:Olly: Pentalobe P5 bi z ali imeti v bauhausu (kajuhova, lj), prodajajo skatlico teh redkejsih izvijacev, ne vem pa ce je v naboru
Miha, hvala!

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Kako na forumu prikazati slike

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Nov 2016, 13:05

miha napisal/-a:Olly: Pentalobe P5 bi z ali imeti v bauhausu (kajuhova, lj), prodajajo skatlico teh redkejsih izvijacev, ne vem pa ce je v naboru

Brico: govoris o novem telefonu, to je npr lahko razlog da dela jpg prej, sedaj pa jpeg (iPhone npr v jpeg ce se ne motim). V bistvu je isto sranje, le da ima shrani si neko zaporo z jpeg. Kot receno, ce po domace kpreimenujes file in mu v koncnici fajla izbrises crko "e" da bo iz jpeg ratal jpg potem ga pozre, oz vcasih je tako slo. Ce shrani si ne deluje pa seveda zal ne bo to pomagalo..
nov telefon...iphone 7...ne vem zakaj bi to bil razlog...ni povezave med tel. in računalnikom...edino če sta se sama povezala, teorija zarote...vse kar delam v zvezi mailov, forumov, nakupov in ostalih sranj, delam izključno preko računalnika...vse kar sem do zdaj fotkal z telefonom (starim), sem poslal na mail in saveal na rečunalnik...torej vse fotke so bile v formatu .jpg in kot take loadane na shrani.si....zdaj vse dobivajo končnico .jpeg... :?: ...sam se ne dotikam nobenih nastavitev ker zmeraj neki zaserem....
poizkusil sem fizično preimenovet file pa ne gre...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Kako na forumu prikazati slike

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Nov 2016, 14:04

nekako mi je uspelo objavit fotke v Ebay zanimivosti...samo to ni to...preveč komplicirano...še zmeraj mi savea fotke v .jpeg....
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Kako na forumu prikazati slike

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Nov 2016, 14:09

vprašanje: če obrišem kompletno zgodovino, vse fotke na shrani.si, a so slike še vedno vidne na forumu ali se tudi avtomatično brišejo?
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Kako na forumu prikazati slike

Odgovor Napisal/-a miha » 24 Nov 2016, 21:03

brico napisal/-a:vprašanje: če obrišem kompletno zgodovino, vse fotke na shrani.si, a so slike še vedno vidne na forumu ali se tudi avtomatično brišejo?
brisejo
britev.si ruleeees :)

Odgovori